nieinwazyjny lifting

Nieinwazyjny lifting metodą HIFU – wysokoenergetyczną, skoncentrowaną falą ultradźwiękową, to w ciągu ostatnich miesięcy bezdyskusyjny przebój wśród zabiegów odmładzających i liftingującch w najlepszych klinikach medycyny estetycznej.

W Klinice Miracki dysponujemy aż dwoma urządzeniami przeznaczonymi do tego typu zabiegów: SonoQueen i Ultraformer III. Oba urządzenia dają te same, spektakularne efekty obkurczenia skóry i naturalnego napięcia tkanek oraz wyraźnego odmłodzenia. Różnią się od siebie mocą i siłą zabiegu. W wyborze optymalnej dla Państwa metody nieinwazyjnego liftingu pomogą zawsze nasi lekarze, którzy opowiedzą o szczegółach i specyfice każdej z procedur.

Zarówno zabieg Ultraformer, jak i zabieg SonoQueen sa przeznaczone do wykonywania procedur nieinwazyjnego liftingu całego ciała oraz twarzy. W efekcie zabiegu możecie Państwo zadbać o kompleksowe odmłodzenie skóry twarzy, dłoni, brzucha, nóg i wszystkich innych obszarów, na których skóra utraciła jędrność i sprężystość.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów w ramach trwającej obecnie promocji SUMMER SALE. O szczegółach zabiegów promocyjnych z przyjemnością poinformują Państwa nasi doradcy: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608

W ostatnich tygodniach, jedna z naszych ambasadorek, Pani Ewa Gawryluk zdecydowała się na skorzystanie z jednej z technik nieinwazyjnego liftingu HIFU. wybór Pani Ewy padł na zabieg Ultraformer III.

Nieinwazyjny lifting twarzy -Ultraformer III. Klucz do młodej …

Nieinwazyjny lifting twarzy sfocusowaną falą ultradźwiękową HIFU. Urządzenie Ultraformer pokochali nasi lekarze i Pacjenci. Szybką procedurę zabiegową, wysokie bezpieczeństwo i spektakularne efekty doceniła również Pani Ewa Gawryluk.

Opublikowany przez Klinika Miracki na 16 sierpnia 2017

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu Sono Queen lub Ultraformer, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o Sono Queen lub Ultraformer – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu nieinwazyjnego liftingu.

– Zespół Kliniki Miracki, Warszawa