Triplex Cellulaze

Opis urządzenia

Triplex Cellulaze

Cellulaze jest jedynym dostępnym na rynku urządzeniem, które pozwala w małoinwazyjny i bezpieczny dla pacjenta sposób skutecznie zwalczać cellulit przy pomocy najnowszych technologii stosowanych w laseroterapii. Działanie Cellulaze oparte jest na innowacyjnym systemie wykorzystania trzech, różnej długości fal światła laserowego, które penetrując skórę działają w trzech niezależnych zakresach. Z jednej strony rozpuszczają komórki tłuszczowe, z drugiej napinają skórę, a co najważniejsze, przerywają przegrody łącznotkankowe, odpowiedzialne za pociąganie i odkształcanie skóry, będące przyczyną cellulitu. A zatem jeden zabieg przy pomocy Cellulaze pozwala zniwelować cellulit, ale też, jednocześnie znacząco ujędrnić i naciągnąć skórę.

Zabieg wykonywany przy użyciu Cellulaze jest zabiegiem jednorazowym, z niemal całkowicie wyeliminowanym okresem rekonwalescencji pozabiegowej. Na spektakularne efekty pacjent musi poczekać od trzech do 12 miesięcy, ponieważ wyniki działania Cellulaze pojawiają się stopniowo, jednak liczne badania kliniczne skuteczności urządzenia potwierdzają, że raz uzyskane trwają utrzymując ciało w idealnym stanie nawet do roku.

Zabieg Cellulaze wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, w szczególnych przypadkach wspomaganym znieczuleniem dożylnym. Czas trwania zabiegu to zależnie od obszaru ciała i stopnia zaawansowania cellulitu od kilkudziesięciu minut do półtorej godziny. Po zakończeniu zabiegu ślady po nim są minimalne i znikają niezwykle szybko.

Potwierdzeniem znakomitej jakości działania Cellulaze są badania kliniczne przeprowadzane na pacjentach poddanych zabiegowi przez firmę Cynosure, z których wynika, że w ciągu sześciu miesięcy od użycia Cellulaze sprężystość skóry pacjenta wzrasta średnio o 32% w stosunku do wyniku przed zabiegiem.