Endermologia LPG Alliance – OGÓLNOPOLSKA PREMIERA

Opis urządzenia

Endermologia LPG Alliance – OGÓLNOPOLSKA PREMIERA

Endermologia  przy użyciu urządzenia Endermologia LPG Alliance jest jedną z najbardziej sprawdzonych, łagodnych metod stosowanych, kiedy zależy nam na osiągnięciu rezultatów takich jak:
– działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzenie skóry,
– modelowanie i kształtowanie sylwetki,
– ujędrnianie skóry po odchudzaniu,
– w terapii przeciwobrzękowej,
– stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy,
– eliminacja toksyn z organizmu,
– rozluźnianie napiętych mięśni.
Endermologia jest delikatną, wymagającą dla pełnych efektów wielu powtórzeń, jednak bardzo skuteczną terapią antycellulitową i wyszczuplającą. Pełna kuracja, dzięki której Pacjent osiągnie satysfakcjonujące efekty to około 10-20 zabiegów w zależności od celów, jakie stawiamy przed terapią i indywidualnych uwarunkowań organizmu. Pierwsze efekty zabiegowe widać już po 3 zabiegu! Zabiegi wykonywane są średnio 2-3 razy w ciągu tygodnia.
W maju 2017 roku po 10 latach prac instytutu Endermologie LPG światło dzienne ujrzał zupełnie nowy patent – odświeżona i zrewolucjonizowana wersja urządzenia: Endermologie LPG Alliance. Ogólnopolska premiera nowej technologii odbyła się 9 maja w Klinice Miracki.
Nowa Endermologie LPG Alliance to przede wszystkim nowa głowica urządzenia, która integruje w jednym „przejściu” wszystkie trzy cele terapii: ujędrnianie, wyszczuplanie i redukcja cellulitu. Nowy system Alliance Skin Identity to autonomiczna głowica o większej ruchomości klapek, a dzięki temu o bardziej optymalnym chwycie tkanki.
Działanie nowej Endermologie LPG Alliance oparte jest na intensywnym masażu próżniowym o przerywanym rytmicznym podciśnieniu, co powoduje, że zabieg jest przyjemny i relaksujący dla Pacjenta przy jednoczesnym zachowaniu atutów medycznych terapii.