Pico Sure

Opis urządzenia

Pico Sure

Jedyny w Polsce, jeden z trzech w Europie. Bohater wszystkich najnowszych doniesień medialnych związanych z rynkiem medycyny estetycznej. Ale przede wszystkim: absolutny triumf laseroterapii nad niedoskonałościami skóry. Z dumą i ogromną przyjemnością możemy przedstawić Państwu laser Pico Sure – lidera i prawdziwą rewolucję w zwalczaniu mankamentów urody. W Klinice Miracki Pico Sure jest najjaśniejszą gwiazdą wśród urządzeń laseroterapii. Dzięki niemu możemy pomóc Państwu nie tylko w usunięciu niechcianych tatuaży, ale również blizn potrądzikowych czy znamion skórnych. Medycyna estetyczna jeszcze nigdy nie była tak bliska perfekcji.

Pico Sure jest urządzeniem, które śmiało może zyskać miano lasera nowej ery. Zawdzięcza je zastosowanej po raz pierwszy w urządzeniu medycyny estetycznej nowatorskiej i całkowicie unikalnej technologii najkrótszej wiązki laserowej liczonej w pikosekundach. Tak krótka fala światła laserowego pozwala na przeprowadzanie zabiegów niemal bezbolsenych, niezwykle szybkich, cechujących się ogromną skutecznością i skracających do absolutnego minimum czas rekonwalescencji pozabiegowej.

Laser Pico Sure, jak zgodnie przyznają eksperci medycyny estetycznej jest milowym krokiem dla tej dziedziny – zapewnia pacjentowi pełne bezpieczeństwo przed poparzeniami, komfort w trakcie zabiegu, spektakularne efekty i szybki powrót do formy.
A wszystko to niezależnie od rodzaju wykonywanego zabiegu: usuwania tatuaży, znamion czy blizn.

Nowoczesna laseroterapia jest domeną i główną specjalizacją Kliniki Miracki. Jednak dopiero teraz, wprowadzając do naszej oferty laser Pico Sure – urządzenie o fenomenalnie szerokiej gamie zastosowań możemy poszczycić się mianem centrum laseroterapii wyposażonym we wszystkie najnowocześniejsze światowe innowacje z zakresu medycyny estetycznej.

Podstawowe zastosowanie Pico Sure to usuwanie tatuaży – w tym tatuaży kolorowych, które dla standardowych metod redukcji tatuaży zawsze stanowiły problem oraz tatuaży głębokich i wieloletnich. Jednak pełne możliwości zastosowania Pico Sure sięgają znacznie dalej. Dzięki ultra krótkiej fali światła laserowego Pico Sure w rękach profesjonalistów pomaga skutecznie i szybko usuwać znamiona potrądzikowe, redukować blizny, eliminować przebarwienia i inne mankamenty skóry w tym melasmę i starcze zmiany kolorytu.
Pico Sure jest innowacyjnym narzędziem laseroterapii, które łączy w sobie wszystkie atuty i dotychczasowe osiągnięcia laserowej medycyny estetycznej.

Tajemnica fenomenu lasera Pico Sure jest ultra krótka fala światła laserowego, która jest podstawą jego działania. Wiązka o długości zaledwie pikosekundy, czyli krótsza od tak popularnej w ostatnich latach jednostki nanosekundowej działa błyskawicznie, precyzyjnie i głęboko. Dzięki krótkiemu kontaktowi ze skórą zmniejsza do absolutnego minimum przegrzanie skóry pacjenta, przez co jest metodą możliwie najmniej inwazyjną, w pełni bezpieczną i niemal bezbolesną.

Pikosekundowa wiązka światła laserowego, wchodząc w kontakt z niechcianą strukturą (barwnik tatuażu, bliznę, czy znamię) zamienia się w energię kinetyczną. Powstające podczas tego procesu wysokie ciśnienie rozbija cząstkę barwnika na mikroskopijnej wielkości elementy, które organizm jest w stanie samodzielnie usunąć. Szybkość i precyzja działania Pico Sure powodują, że wszystkie zabiegi wykonywane przy jego zastosowaniu są optymalnym rozwiązaniem dla komfortu pacjenta. A co równie istotne – efekty zabiegów Pico Sure nie pozostawiają blizn pozabiegowych.

Częstotliwość wykonania zabiegu dla uzyskania satysfakcjonującego efektu uzależniona jest od rodzaju wykonywanego zabiegu.

W przypadku usuwania tatuażu liczbę koniecznych wizyt możemy ustalić dopiero po wstępnym wywiadzie medycznym. Zależna jest ona między innymi od głębokości tatuażu, jego wieku, ilości i rodzaju zastosowanych barwników. Na ogół jednak dla osiągnięcia spektakularnego, oczekiwanego przez pacjenta efektu wystarcza od trzech do sześciu sesji. Warto pamiętać,że dotychczasowe metody usuwania tatuaży wiązały się z koniecznością powtórzenia zabiegu nawet do kilkunastu razy, a w przypadku tatuaży kolorowych efekt całkowitego wyeliminowania tatuażu bez pozostawienia blizn był praktycznie niemożliwy. Dzięki Pico Sure macie Państwo gwarancję, że tatuaż niezależnie od jego rodzaju zostanie tylko wspomnieniem.