Sculpsure – laser do nieinwazyjnej redukcji tłuszczu

Opis urządzenia

Sculpsure – laser do nieinwazyjnej redukcji tłuszczu

Laser diodowy Sculpsure pracujący dzięki fali o długości 1060 nm jest najnowszym urządzeniem przeznaczonym do radykalnej redukcji tłuszczu. Dzięki nowatorskiej technologii, w której wykorzystano falę o najwyższym powinowactwie do tkanki tłuszczowej, urządzenie doskonale sobie radzi z likwidacją nawet najbardziej opornych miejscowych depozytów tłuszczowych.
Technologia zastosowana w laserze Sculpsure opiera się na czterech aplikatorach (padach), z których każdy operuje na obszarze aż 24 cm2. Podczas zabiegu, lekarz może jednocześnie wykorzystywać wszystkie cztery pady, a to znaczy, że podczas jednej sesji trwającej jedynie 25 minut, może opracowywać obszar aż 96 cm2.
Laser Sculpsure rozgrzewa skórę poddaną terapii do temperatury od 42 do 47 stopni Celsjusza na głębokości aż 3 cm. Dzięki tak silnemu rozgrzaniu uszkodzone zostają komórki tłuszczowe, które następnie w naturalny sposób usuwane są z organizmu. Jednocześnie, rozgrzanie tkanki działa stymulująco i powoduje gwałtowne pobudzenie receptorów odpowiedzialnych za namnażanie kolagenu w skórze. To z kolei powoduje, że skóra dokonuje naturalnej przebudowy, wzmacnia się i uelastycznia nabierając zdrowego, młodzieńczego wyglądu.
Działanie urządzenia jest nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale też, co istotne nie niesie ze sobą negatywnych odczuć dla Pacjenta – odczuwa on jedynie lekkie rozgrzanie skóry, ponieważ wbudowane w urządzenie systemy chłodzące skutecznie zapobiegają powstawaniu uczucia przegrzania.
Unikalną cechą lasera Sculpsure jest czas jego działania – jedna terapia, niezależnie od użytej liczby padów trwa jedynie 25 minut. Jak potwierdzają badania, w tym czasie laser jest w stanie zredukować tłuszcza na obszarze poddanym terapii nawet o 25%.

Wyszczuplanie ciała i modelowanie sylwetki laserem Sculpsure Klinika Miracki
Efekty działania lasera Sculpsure – przed i po
Laserowe usuwanie tłuszczu, redukcja tkanki tłuszczowej laserem Sculpsure
Wyszczuplanie ciała i modelowanie sylwetki laserem Scuplsure efekty: przed i po

Działanie lasera Sculpsure stanowi przełom w dotychczasowych metodach nieinwazyjnego redukowania tłuszczu i konturowania sylwetki za sprawą kilku ważnych atutów:
– krotki czas trwania zabiegu: tylko 25 minut,
– radykalna redukcja tłuszczu: 25% tłuszczu na leczonym obszarze w trakcie jednej sesji,
– cztery niezależne aplikatory działające w wybranych partiach ciała,
– całkowita nieinwazyjność i brak uszkodzeń skóry,
– skuteczność porównywalna z chirurgiczną liposukcją, bez konieczności używana skalpela,
– brak blizn, okresu rekonwalescencji.
Efekty przed i po zabiegu możecie Państwo obejrzeć powyżej.