Ultraformer III – ultradźwięki w służbie liftingu

Opis urządzenia

Ultraformer III – ultradźwięki w służbie liftingu

Urządzenie Ultraformer III to przełom technologiczny w zakresie zabiegów liftingujących na twarz oraz ciało. niezwykła precyzja działania oraz aż 5 głowic o różnej głębokości wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej sprawiają, że Ultraformer III jest pierwszym urządzeniem, dzięki któremu można przeprowadzać całkowicie nieinwazyjny, skuteczny i cieszący się długotrwałymi efektami lifting niemal każdego obszaru ciała. Od najmniejszych wymagających precyzji obszarów takich jak okolice oczu i ust czy podbródek aż po zabiegi liftingujące calej twarzy i ciała.

Swoją wysoką skuteczność urządzenie Ultraformer zawdzięcza zastosowaniu technologii HIFU – wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, dzięki której na leczonym obszarze następuje gwałtowna koagulacja tkanek. Proces liftingu termicznego to obkurczanie i stymulacja do namnażania nowych włókien kolagenowych poprzez rozgranie leczonej tkanki do temperatury 65-75 stopni C. Fakt, że urządzenie posiada aż pięć głowic o różnej głębokości działania od 1,5 do 9,0 mm w głąb skóry pozwala na przeprowadzanie zabiegów na różnych obszarach ciała i o różnym stopniu zwiotczenia skóry.

Procedura zabiegowa urządzeniem Ultraformer III jest niezwykle prosta i nie nastręcza Pacjentowi dodatkowych, nieprzyjemnych odczuć. Lifting skóry ciała i twarzy to zabiegi przyjemne, całkowicie nieinwazyjne, którym tylko w wyjątkowych przypadkach mogą towarzyszyć lekkie odczucia bólowe. W takich sytuacjach zabieg wspomagany jest podaniem żelu znieczulającego na skórę.

Urządzenie Ultraformer dostosowane jest technologiczne i pod kątem medycznym do wymagań współczesnej medycyny estetycznej – skraca do minimum czas zabiegu i rekonwalescencji, jest urządzeniem bezpiecznym i skutecznym, a efekty uzyskiwanie dzięki terapii Ultraformer III są długotrwałe.