Vaser Lipo

Opis urządzenia

Vaser Lipo

Vaser Lipo to najnowocześniejsza, dostępna na rynku światowej medycyny estetycznej technologia usuwania zbędnego tłuszczu i ujędrniania skóry przy użyciu ultradźwięków.

Wyjątkowość działania Vaser Lipo polega na wprowadzeniu fali ultradźwięków bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Precyzja i delikatność działania energii ultradźwięków powodują, że komórki tłuszczowe zostają delikatnie odseparowane od pozostałych tkanek, bez ryzyka uszkodzenia nerwów, naczyń krwionośnych czy tkanki łącznej. Podczas zabiegu, urządzenie poza usuwaniem zbędnej tkanki tłuszczowej, obkurcza znacząco skórę, dzięki czemu staje się ona jędrna i napięta, co było niemożliwe do osiągnięcia przy liposukcji przeprowadzanej tradycyjnymi metodami.

A zatem, jeżeli chcesz uniknąć tradycyjnych szalenie bolesnych zabiegów chirurgicznych, a jednocześnie bez konieczności wielotygodniowej rekonwalescencji pozbyć się niechcianego tłuszczu z okolic ud, brzucha, talii, kolan lub pleców (w przypadku mężczyzn rekomendujemy Vaser Lipo również do zabiegów ginekomastii) skorzystaj z atutów tego innowacyjnego urządzenia.

Lipolizę ultradźwiękową rekomendujemy szczególnie w przypadku nadmiernego otłuszczenia:
  •  okolic brzucha i talii,
  •  boków ciała,
  •  kolan,
  •  ud,
  •  pleców.

Sekret Vaser Lipo polega na wiązce energii ultradźwiękowej, która wprowadzona przez cienki światłowód pod skórę pacjenta delikatnie i precyzyjnie działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe. Dzięki swojej specyfice ultradźwięki oddzielają złogi tłuszczowe od komórek okalających nie naruszając w żaden sposób pobliskich nerwów, naczyń krwionośnych ani tkanki łącznej. Dodatkowo, tłuszcz odessany przez Vaser Lipo w 90% nadaje się do ponownego wykorzystania poprzez wszczepienie w ciało pacjenta w celu wymodelowania sylwetki, dając spektakularne efekty liposukcji.

Zabieg wykorzystujący urządzenie Vaser Lipo wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym i trwa średnio od 2 do 5 godzin. Przed przeprowadzeniem zabiegu przeprowadzany jest niezbędny wywiad lekarski oraz konieczne jest wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych.

Rekonwalescencja po zabiegu trwa około 14 dni, jednak nie jest uciążliwa, bowiem efekty liposukcji ultradźwiękowej polegają jedynie na lekkich opuchnięciach, które szybko znikają zaś ranki pozabiegowe ograniczają się do kilkumilimetrowych punktowych śladów po wprowadzeniu rurki.