Redukcja tkanki tłuszczowej laserem iLipo

Zalety zabiegu

I-lipo czyli lipolaser zwany inaczej zimnym laserem jest doskonałą metodą miejscowego, precyzyjnego wyszczuplania, skierowaną przede wszystkim do osób, które mimo stosowania diet, ćwiczeń oraz innych terapii odchudzających nie mogą się pozbyć tłuszczu z niektórych obszarów szczególnie niewrażliwych na odchudzanie.  Lipolaser I-lipo to idealne rozwiązanie dla tych Pacjentów, którzy chudną i tyją nierównomiernie i mimo stosowania diety, ćwiczeń w niektórych obszarach pozostaje im uporczywy nadmiar tłuszczu, który zaburza proporcje sylwetki. Lipolaser to również idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom Medycyny Estetycznej.
i lipo Klinika Miracki Warszawa super ceny efekt działanie skorzystaj
Urządzenie
I-lipo jest procedurą szybką, bezpieczną, której dodatkowym atutem jest wyjątkowo niska inwazyjność, a co za tym idzie możliwość błyskawicznego powrotu po zabiegu do naturalnego trybu życia.
Wysoka skuteczność lipolasera i-lipo w usuwaniu miejscowo zalegającego tłuszczu i natychmiastowe efekty sprawiają, że jest jedną z najbardziej popularnych metod modelowania sylwetki.

Wskazania

Zabieg lipolaserem przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z takich partii ciała jak:
– ramiona,
– nogi, pośladki, uda,
– brzuch, biodra, talię,
– plecy lub podbródek.
Metoda lipolasera sprawdza się również w przypadku ginekomastii oraz w zwalczaniu cellulitu.

Efekty

Ponieważ lipolaser i-lipo jest zabiegiem skierowanym na bardzo precyzyjne, punktowe obszary, efekty zabiegu widać właściwie już po wykonaniu pierwszej procedury. Choć oczywiście najlepsze rezultaty przynosi trwająca około 5 tygodni terapia, złożona z 10 zabiegów wykonywanych co około dwa dni.
Najbardziej zauważalnymi wynikami terapii zimnym laserem jest utrata tkanki tłuszczowej widoczna poprzez redukcję obwodów i wyraźne wyszczuplenie.
Poprawa jędrności skóry i znacząca redukcja lub zanik cellulitu to kolejny powód, dla którego lipolaser i-lipo jest zabiegiem tak popularnym wśród naszych Pacjentów.

Szczegóły zabiegu

Przed zabiegiem wykonywany jest dokładny pomiar obszaru, który będzie poddany odchudzaniu. Następnie, na wybranym obszarze, przykładane są cztery głowice emitujące światło lasera, które powoduje rozpad trójglicerydów. W okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej miejsca zabiegu, umieszcza się małe głowice, stymulujące układ limfatyczny, a tym samym usprawniające transport metabolitów, zamienianych później w energię. Po 10 minutach głowice laserowe przekładane są na drugą stronę obszaru odchudzanego, np. brzucha, na kolejne 10 minut.
I-lipo to technologia laserowa, przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej. Tak zwany zimny laser pomaga w utracie tkanki tłuszczowej z miejsc szczególnie opornych na inne terapie odchudzające.
wskazania pozabiegowe. Urządzenie emituje światło o długości 650-660nm, które przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię.
I-lipo działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych, nie niszczy jednak błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość.
W trakcie procedury wykorzystuje się również laser biostymulujący, który umieszcza się w okolicy węzłów chłonnych zlokalizowanych najbliżej traktowanego obszaru. Jego zadaniem jest stymulacja układu limfatycznego, który odpowiada za odprowadzenie zawartości komórek tłuszczowych.
Jednorazowa sesja zabiegowa trwa 20 minut i nie wiąże się dla Pacjenta z żadnymi dolegliwościami bólowymi.

Wskazania pozabiegowe

Ze względu na fakt, że i-lipo nie niszczy błony komórkowej komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje ich zawartość, niezwykle istotne dla uzyskania optymalnej skuteczności zabiegu, jest zachowanie Pacjenta w trakcie terapii. Żeby terapia zimnego lasera przyniosła oczekiwane rezultaty, tuż po zabiegu wskazana jest jak najwyższa aktywność fizyczna. Każdy, nawet najmniejszy wysiłek wspomoże procesy chemiczne zapoczątkowane przez laser i spowoduje, że efekty zabiegu będą naprawdę spektakularne.

Ceny zabiegu redukcja tkanki tłuszczowej laserem iLipo

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej laserem iLipo,  zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu laserem iLipo – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej laserem iLipo.

Przeciwwskazania

Zabiegu i-lipo nie wykonujemy:
– u kobiet w ciąży,
– Pacjentów z epilepsją,
– Pacjentów posiadających choroby nowotworowe,
– podczas stosowania ziół i leków światłouczulających,
– jeżeli Pacjent posiada metalowe, silnikowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu,
– w przypadku występowania problemy dermatologicznych skóry,
– jeżeli Pacjent choruje na schorzenia związane z układem krążenia np. na zakrzepicę,
– w przypadku występowania chorób autoimmunologicznych.