Liposukcja ultradźwiękowa – Vaser Lipo

Zalety zabiegu liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Zabieg liposukcji, który szczyci się mianem lidera w dziedzinie usuwania zbędnego tłuszczu i wyszczuplania ultradźwiękami jest już dostępny w Klinice Miracki. Z przyjemnością możemy zaprosić Państwa na ten niezwykły, mało inwazyjny zabieg, który sprawi, że będziecie mogli poszczycić się przepięknie wymodelowanym, atletycznym ciałem o gładkiej, jędrnej skórze.

Wskazania do zabiegu liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Liposukcja ultradźwiękami to optymalny zabieg dla wszystkich tych, którzy nie tylko chcą szybko i bezboleśnie pozbyć się zbędnego tłuszczu przy jednoczesnym jak najszybszym powrocie do formy, ale też dla tych, którzy myślą kompleksowo o swoim ciele – podczas zabiegów Vaser Lipo niemal 90% odessanego tłuszczu jest przydatne do ponownego wszczepienia w inne partie ciała – na przykład biust.

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo to w opinii ekspertów szczyt osiągnięć naukowych w dziedzinie liposukcji. Zabieg odsysania zbędnej tkanki tłuszczowej ultradźwiękami przy użyciu urządzenia Vaser Lipo nie tylko pozwala na szybkie i bezbolesne wyszczuplenie ciała, ale też pozwala na odzyskanie ogromnej części odessanego tłuszczu i ponowne wykorzystanie tkanki na przykład do wszczepu w inną cześć ciała.
Zabieg lipolizy ultradźwiękowej jest rekomendowany szczególnie w przypadku nadmiernego otłuszczenia:
 • okolic brzucha i talii, 
 • boków ciała,
 • kolan,
 • ud,
 • pleców, 
 • redukcji ginekomastii u mężczyzn.

Efekty zabiegu liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Efekty lipolizy ultradźwiękowej Vaser Lipo pojawiają się stopniowo, w ciągu kilku tygodni, kiedy skóra przebudowuje się i wraca do zdrowej, optymalnej kondycji. Ich atutem jest długotrwałość – pod warunkiem zachowania zdrowego stylu życia i dbałości o uzyskane wyniki – efekty zabiegu liposukcji utrzymują się nawet do kilku lat.

Szczegóły zabiegu liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Sekret zabiegu liposukcji ultradźwiękowej polega na wykorzystaniu wiązki energii ultradźwiękowej, która wprowadzona przez cienką kaniulę pod skórę pacjenta delikatnie i precyzyjnie działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe. Dzięki swojej specyfice ultradźwięki oddzielają złogi tłuszczowe od komórek okalających nie naruszając w żaden sposób pobliskich nerwów, naczyń krwionośnych ani tkanki łącznej. Dodatkowo, tłuszcz odessany przez lipolizę Vaser Lipo w 90% nadaje się do ponownego wykorzystania poprzez wszczepienie w ciało pacjenta w celu wymodelowania sylwetki.
Zabieg odsysania tłuszczu wykorzystujący do lipolizy urządzenie Vaser Lipo wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, toteż nie przysparza żadnych dolegliwości bólowych i trwa średnio od 2 do 5 godzin. Przed przeprowadzeniem zabiegu przeprowadzany jest niezbędny wywiad lekarski oraz konieczne jest wykonanie badań laboratoryjnych krwi.
Rekonwalescencja po zabiegu lipolizy trwa kilka tygodni, jednak nie jest uciążliwa, bowiem pozabiegowe efekty uboczne polegają jedynie na lekkich opuchnięciach, które szybko znikają ze względu na delikatność i precyzję działania urządzenia podczas zabiegu liposukcji.

Zalecenia pozabiegowe: liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Po zabiegu lipolizy ultradźwiękowej zalecane jest stosowanie odzieży uciskowej, która pomoże skórze szybciej wrócić do formy i utrzymać efekty odsysania tłuszczu jak najdłużej. Dla wzmocnienia i przedłużenia wyników zabiegu wskazane jest też wykonywanie okresowo zabiegów podtrzymujących zdrową kondycję skóry takich jak endermologia.

Ceny zabiegu liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu liposukcji ultradźwiękowej, zgodnie z opiniami medycznymi są:
 • skazy naczyniowe,
 • problemy z krzepliwością krwi,
 • nadciśnienie tętnicze,
 • cukrzyca,
 • niewydolność wątroby,
 • infekcje skóry w miejscach poddawanych zabiegowi,
 • ciąża.