Liposukcja laserowa Triplex Cellulaze – zabieg odsysania tłuszczu

Zalety zabiegu

Odsysanie tłuszczu, czyli liposukcja, dzięki najnowocześniejszym osiągnięciom naukowym w dziedzinie laseroterapii estetycznej zyskuje na naszych oczach zupełnie nowy wymiar. To całkiem nowa metoda plastyki ciała, całkowicie innowacyjny sposób na usuwanie tłuszczu. Unikalne rozwiązanie w postaci zastosowania systemu Smart Lipo Triplex Cellulaze daje niespotykane do tej pory wyniki: skuteczne i szybkie odsysanie tłuszczu, minimalne dolegliwości pozabiegowe, błyskawiczną rekonwalescencję, a przede wszystkim natychmiastowe ujędrnienie skóry i brak efektu wiszącej skóry, tak charakterystycznego dla zabiegów przeprowadzanych tradycyjnymi metodami liposukcji, czy dla tradycyjnej plastyki brzucha czy ud.
Smart Lipo Triplex Cellulaze to bez wątpienia rewolucja na rynku medycyny estetycznej w zakresie odsysania tłuszczu i plastyki ciała. Po raz pierwszy pacjent może liczyć na zabieg bardzo szybki, niezwykle skuteczny i praktycznie bezbolesny w odróżnieniu od tradycyjnej chirurgii plastycznej operacyjnie usuwającej zbędny tłuszcz.
Dzięki zastosowaniu tego nowczesnego urządzenia liposukcja w opinii pacjentów i lekarzy wykonujących zabieg stała się operacją o zupełnie nowym obliczu.

Wskazania

Triplex polecany jest szczególnie tym wszystkim, którzy chcąc pozbyć się niechcianego tłuszczu, pragną dokonać tego w jak najszybszy, bezpieczny sposób i szukają nowoczesnej alternatywy dla tradycyjnej liposukcji. Jeśli zatem pragniesz stracić niechciane fałdki, ale bez ryzyka długiego, bolesnego zabiegu i wielotygodniowej rekonwalescencji Triplex jest zabiegiem stworzonym dla Ciebie. Jeżeli rozważasz jak również szybko i bezpiecznie ujędrnić skórę na brzuchu – to również zabieg dla Ciebie. Szybkość działania i krótka procedura zabiegowa, niska inwazyjność, skuteczność dzięki użyciu najnowszej technologii laseroterapii oraz bezpieczeństwo i minimalizacja dolegliwości pozabiegowych oraz długotrwałe efekty to podstawowe atuty zabiegu, o których powinnaś pamiętać szukając optymalnej dla siebie metody liposukcji.
Zabieg Triplex przeznaczony jest do szeroko rozumianej liposukcji i stosowany przede wszystkim w przypadku:
– liftingu szyi i dolnych parti twarzy (co jest alternatywą dla zabiegu chirurgicznego),
– odsysania tłuszczu z okolic brzucha, talii, pleców, boków ciała,
– odsysania tłuszczu z okolic ud, łydek, kolan
– zabiegu ginekomastii,
– ujędrniania i polepszania kondycji zwiotczałej skóry na ramionach i brzuchu.
Smart Lipo Triplex Cellulaze jest również stosowany w walce z nadpotliwością, gdzie dzięki właściwościom lasera daje spektakularne efekty w postaci trwałego pozbycia się problemu.

Efekty

Efekty zabiegów widoczne są niemal natychmiast i zwiększają się z każdym kolejnym tygodniem, kiedy skóra wraca do naturalnej kondycji. W zależności od rodzaju zabiegu, czas uzyskania optymalnych efektów jest zróżnicowany.
W przypadku liposukcji laserowej lekki obrzęk może utrzymywać się od 6 do 12 tygodni. Po tym okresie stopniowo w ciągu kilku miesięcy skóra staje się gładka, jędrna i zdrowa. Efekty zabiegu utrzymują się bardzo długo, oczywiście pod warunkiem zachowania zdrowego trybu życia, przestrzegania właściwej diety i ogólnej dbałości o ciało. Dla podtrzymania efektów zabiegu na długie lata warto skorzystać raz w roku z zabiegów poprawiających kondycję skóry takich, jak na przykład endermologia.
W zabiegach mających na celu ujędrnienie skóry na spektakularne efekty trzeba poczekać do trzech miesięcy (podczas tego okresu skóra ulega przebudowie), jednak z każdym tygodniem pacjent będzie zauważał stopniową poprawę jej wyglądu. Ostatecznie uzyskane efekty utrzymują się do kilku lat.
Leczenie nadpotliwości daje efekty najszybciej. U 70% pacjentów problem znika po jednej wizycie, natomiast u 10% konieczne jest ponowne wykonanie procedury.
Lipofilling przy użyciu lasera Triplex jest uznawany w opinii ekspertów za najnowocześniejszą i najskuteczniejszą metodę usuwania tłuszczu z brzucha i innych nadmiernie otłuszczonych części ciała. Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się jaka jest cena plastyki brzucha czy odsysania tłuszczu z pozostałych partii ciała zapraszamy do zakładki cennik.

Szczegóły zabiegu

Innowacyjność zabiegu polega na zastosowaniu, po raz pierwszy w jednym urządzeniu, trzech, różnej długości fal światła laserowego, które działają niezależnie na leczonym obszarze. Wiązki lasera penetrując skórę Pacjenta rozpuszczają komórki tłuszczowe, obkurczają skórę, dając efekt natychmiastowego ujędrnienia oraz usuwają tkankę tworzącą cellulit lub, w przypadku leczenia nadpotliwości, niszczą trwale gruczoły potowe.
Ogromnym atutem zabiegu jest jego niska inwazyjność, dzięki której okres rekonwalescencji jest minimalny, a powrót do zwykłego trybu życia pacjenta jest możliwy już kolejnego dnia po zabiegu.
Zabieg liposukcji laserowej z użyciem Smart Lipo Triplex Cellulaze jest również jedną z najbezpieczniejszych procedur laseroterapii, a to dzięki zastosowaniu w urządzeniu ultranowoczesnych systemów zabezpieczających: SmartSense oraz ThermaGuide. Oba zostały stworzone dla zmaksymalizowania bezpieczeństwa pacjenta i uniknięcia ryzyka poparzeń skóry, które bywały efektem ubocznym  wcześniejszych zabiegów laserowych. ThermaGuide jest odpowiedzialny za kontrolę temperatury leczonej powierzchni skóry. Jeżeli wykazuje, że ta staje się zbyt wysoka, laser penetrujący skórę pacjenta zostaje błyskawicznie zatrzymany, a skóra nie nagrzewa się do ryzykownej temperatury. Z kolei system SmartSense kontroluje w trakcie zabiegu ruch głowicy zabiegowej. Jeżeli ta pozostaje w jednym miejscu zbyt długo i jeden fragment skóry naświetlany jest zbyt długo, SmartSense automatycznie zatrzymuje pracę lasera chroniąc pacjenta przed poprzeniem.
Sama procedura zabiegowa poprzedzona jest wywiadem lekarskim oraz wymaga wykonania podstawowych badań laboratoryjnych krwi. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, w szczególnych przypadkach wspomagany znieczuleniem dożylnym, także podczas jego trwania (od pół do półtorej godziny) pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych. Po ustąpieniu znieczulenia możliwe jest odczuwanie minimalnego bólu i poczucia opuchnięcia skóry oraz lekkie zasinienia, jednak objawy te mijają w ciągu kilku dni.

Wskazania pozabiegowe

Po wykonaniu zabiegu Triplex możliwy jest niemal natychmiastowy powrót do zwykłego trybu życia, oczywiście z zastrzeżeniem nieforsowania ciała od razu po liposukcji, a zwłaszcza obszarów poddanych zabiegowi usuwania tłuszczu: kolan, brzucha, ud czy twarzy. Po zabiegu należy tez nosić przez kilka tygodni odzież uciskową, która pomaga skórze przebudować się do optymalnej formy i wzmacnia efekty zabiegu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu Triplex są:
– przechodzone w trakcie planowanego zabiegu infekcje,
– otwarte rany lub chorobę skóry na obszarze zabiegowym, na przykłąd na brzuchu, twarzy, kolanach, udach
– niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne,
– przyjmowanie leków przeciwpłytkowych, antykolagulantów, trombolityków, niektórych leków przeciwzapalnych lub uwrażliwiających na światło,
– zaburzenia związane z podbrzuszem (wrzody okrężnicy, przepuklina),
– kłopoty krążeniowe,
– ciąża.