Liposukcja z lipotransferem i ujędrnianiem

Zalety zabiegu

Po raz pierwszy podczas jednego zabiegu można nie tylko wyszczuplić ciało na wybranym obszarze, ale też perfekcyjnie wymodelować sylwetkę poprzez przeszczep tłuszczu do biustu, lub innej wymagającej korekty objętości okolicy.
Dodatkowym atutem tego łączonego zabiegu jest możliwość obkurczenia skóry przy użyciu urządzenia Triplex Cellulaze, tak, aby uniknąć charakterystycznego po tradycyjnej liposukcji efektu „wiszącej skóry”.
Dzięki bardzo mało inwazyjnej metodzie liposukcji ultradźwiękowej połączonej z zabiegiem przeszczepu tłuszczu w ciągu kilku tygodni możecie Panie zapewnić sobie wymarzony wygląd: szczupłą talię i biodra oraz pełen, jędrny i sprężysty biust. A wszystko to niemal bez bólu, ze zminimalizowanym dolegliwościami pozabiegowymi i zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Wskazania

Liposukcja łączona z przeszczepem tłuszczu jest rekomendowana dla wszystkich tych osób, które marzą o idealnej sylwetce, ale nie są chcą decydować się na inwazyjny zabieg chirurgiczny – tradycyjną liposukcję i plastykę piersi – z wielu powodów: bólu, ryzyka operacyjnego czy czasu, jaki jest niezbędny do powrotu do formy po tego rodzaju zabiegach.
Nowoczesna liposukcja i przeszczep tłuszczu stanowią dla tych osób wyśmienitą alternatywę: efekty są porównywalne, a odczuwamy je znacznie szybciej i przy większym bezpieczeństwie przeprowadzanego zabiegu.

Efekty

Efekty zabiegu są widoczne właściwie od razu po jego zakończeniu. Naturalnie, aby osiągnąć optymalne rezultaty, trzeba dać skórze czas na regenerację i pełną przebudowę, co zajmuje kilka miesięcy – jednak końcowy rezultat jest naprawdę spektakularny i długotrwały. Skóra staje się jędrna i napięta, a całe ciało wymodelowane zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wcześniejszymi ustaleniami z lekarzem.
Przede wszystkim ciało staje się widocznie szczuplejsze w tych miejscach, które zostały poddane liposukcji, zaś wymodelowane do wymarzonego kształtu w obszarach poddanych lipotransferowi. przeszczep tłuszczu do biustu, przeszczepu tłuszczu do biustu

Szczegóły zabiegu

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub dożylnym, zależnie od indywidualnych ustaleń z Pacjentem. Po znieczuleniu pacjent poddawany jest trwającej od kilkudziesięciu minut do kilku godzin procedurze zabiegowej.
W pierwszej kolejności lekarz przy pomocy urządzenia Vaser Lipo odsysa zbędną tkankę tłuszczową z wybranego obszaru. przeszczep tkanki tłuszczowej, przeszczep tkanki tłuszczowej, przeszczepu tkanki tłuszczowej
Ta cześć zabiegu polega na wykorzystaniu wiązki energii ultradźwiękowej Vaser Lipo, która wprowadzona przez cienką kaniulę pod skórę pacjenta delikatnie i precyzyjnie działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe. Dzięki swojej specyfice ultradźwięki oddzielają komórki tłuszczowe od komórek okalających nie naruszając w żaden sposób pobliskich nerwów, naczyń krwionośnych ani tkanki łącznej. Tłuszcz odessany przez Vaser Lipo w 90% nadaje się do ponownego wykorzystania poprzez wszczepienie w ciało pacjenta w celu wymodelowania sylwetki, zaś skóra po odessaniu tłuszczu dzięki tej delikatnej metodzie pozostaje w dobrej kondycji. przeszczep tłuszczu do biustu, przeszczep tłuszczu do biustu, przeszczepu tłuszczu do biustu
Odessany tłuszcz, jest wykorzystywany do wszczepienia w wybraną, inną cześć ciała – w przypadku Kliniki Miracki, najcześciej wybierane przez Pacjentki obszary lipotransferu to biust lub twarz. Lekarz wprowadza gotowy do ponownego użycia tłuszcz w głębokie warstwy skóry pacjenta poprzez cieniutkie kaniule. Jest to  część zabiegu wymagająca ogromnej precyzji i  skrupulatności podczas modelowania, tak, żeby nowe, pełniejsze kształty wyglądały naturalnie, równo i były satysfakcjonujące dla Pacjenta. lipofilling cennik, lipofilling cennik, lipofillingu cennika
Po zabiegach tradycyjnej, chirurgicznej liposukcji jednym z podstawowych problemów, na które uskarżają się Pacjenci jest pozostająca, widocznie wisząca skóra w miejscach, z których został odessany zbędny tłuszcz. W Klinice Miracki całkowicie eliminujemy ten problem poprzez wykorzystanie rewolucyjnego lasera Triplex Cellulaze, dzięki któremu skóra natychmiast zostaje obkurczona, zyskuje gęstość i sprężystość.
Ten rewolucyjny zabieg przynosi spektakularne efekty dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła lasera w technologii Sidelase 3D, które pozwala na niezwykle precyzyjne docieranie do wskazanych obszarów komórkowych. Działanie lasera powoduje  silne obkurczanie skóry i stymuluje komórki do intensywnej produkcji kolagenu i elastyny, co w kolejnych miesiącach po zabiegu skutkuje coraz gładszą i bardziej jędrną skórą.
Dzięki zastosowaniu unikalnych systemów podnoszących bezpieczeństwo pacjenta: SmartSense i ThermoGuide zabieg jest wyjątkowo bezpieczny: urządzenie monitoruje temperaturę leczonej skóry dbając o to, żeby nie uległa ona przegrzaniu i poparzeniu, a także kontroluje ruch lasera – jeżeli ten zatrzymuje się na zbyt długo w penetrowanym obszarze – głowica zostaje automatycznie zatrzymana, dzięki czemu niemal wyklucza komplikacje w postaci oparzenia skóry pacjenta.
Ta łączona procedura medyczna jest doskonałą alternatywą dla zabiegów inwazyjnej, tradycyjnej liposukcji czy plastyki piersi, a także liftingu. Co więcej, eliminuje wiele problemów i dolegliwości, z którymi muszą borykać się pacjenci poddający się konwencjonalnym zabiegom wyszczuplania i modelowania sylwetki.
Przede wszystkim procedura liposukcji, ujędrniania i modelowania sylwetki wykorzystująca laser Triplex i liposukcję ultradźwiękową Vaser Lipo jest niemal całkowicie bezbolesna, stosunkowo szybka i bezpieczna. Ponad to po zabiegu, Pacjent może bardzo szybko wrócić do swoich normalnych zajęć bez konieczności długiej, bolesnej i męczącej rekonwalescencji.
Jedynymi efektami pozabiegowymi są obrzęki i zasinienia, które znikają jednak w ciągu maksymalnie kilku tygodni.

Wskazania pozabiegowe

Przez kilka tygodni po zabiegu Pacjent nosi specjalną odzież uciskową pomagającą skórze w powrocie do optymalnej kondycji. W tym okresie nie należy zbyt mocno forsować organizmu i warto pamiętać o regularnym nawadnianiu.
Dla zwiększenia efektów zabiegu i przyspieszenia procesów regeneracyjnych skóry warto korzystać podczas rekonwalescencji z zabiegów wspomagających: endermologii, karboksyterapii czy naświetlania lampami LED.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu liposukcji ultradźwiękowej są:
– skazy naczyniowe,
– problemy z krzepliwością krwi,
– nadciśnienie tętnicze
– cukrzyca,
– niewydolność wątroby,
– infekcje skóry w miejscach poddawanych zabiegowi,
– ciaża.
Obkurczania i ujędrniania skóry przy pomocy lasera Triplex Cellulaze nie przeprowadzamy, jeśli Pacjent:
– przechodzi infekcje w trakcie planowanego zabiegu,
– ma otwarte rany lub chorobę skóry na obszarze zabiegowym,
– niedawno przebył zabiegi chirurgiczne,
– przyjmuje leki przeciwpłytkowe, antykolagulanty, trombolityki, niektóre leków przeciwzapalne lub uwrażliwiające na światło,
– ma zaburzenia związane z podbrzuszem (wrzody okrężnicy, przepuklina),
– zaburzenia gojenia,
– kłopoty krążeniowe,
– zapalenie żył, bliznowce, przebyty zawał serca,
– jest w ciąży.