Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial

Zalety zabiegu

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial to idealny zabieg dla tych z naszych Pacjentów, którym zależy na szybkiej, nieinwazyjnej poprawie jakości skóry i jednoczesnym jej głębokim nawilżeniu. To wyjątkowy zabieg kosmetologii aparatowej, który jednocześnie oczyszcza, nawilża i odżywia skórę nie narażając przy tym Pacjenta na dyskomfort i długotrwałe dochodzenie do siebie po zabiegu. W odróżnieniu do tradycyjnej mikrodermabrazji zabieg mikrodermabrazji: hydrafacial nie naraża pacjenta na uczucie dyskomfortu, zaczerwienienia i podrażnienia skóry po zakończeniu procedury zabiegowej.
Hydrafacial jest również zabiegiem szybkim i przynoszącym natychmiastowe efekty, a zatem idealnym dla Pacjentów, którym zależy na błyskawicznym odmłodzeniu skóry.

Wskazania

Mikrodermabrazja hydrafacial jest zabiegiem skierowanym do tych z Państwa, którym zależy na szybkich i widocznych efektach odmładzających. a zatem, jeśli chcecie Państwo:
 • poprawić stopień nawilżenia skóry,
 • złuszczyć zrogowaciały naskórek,
 • oczyścić skórę,
 • wygładzić skórę i odżywić ją niezbędnymi substancjami aktywnymi,
 • zredukować zmarszczki i zapobiec pojawianiu się nowych,
 • nadać skórze elastyczności i blasku
wybierzcie zabieg mikrodermabrazjii hydrafacial – z pewnością będziecie usatysfakcjonowani!

Efekty

Efekty mikrodermabrazji hydrofacial w postaci wygładzonej, jędrnej, głęboko nawilżonej i rozświetlonej skóry są widoczne już po pierwszym zabiegu i utrzymują się do kilkunastu dni. Jednak dla uzyskania optymalnych wyników rekomendujemy przeprowadzenie terapii w serii 6 zabiegów, w tygodniowych odstępach. Po zakończeniu leczenia warto raz na cztery tygodnie powtarzać zabieg, aby jego działanie zostało utrwalone i pozwalało dłużej cieszyć się piękną, zdrową skórą.

Szczegóły zabiegu

Hydrodermabrazja, jest zintegrowanym system, łączącym bezkryształową mikrodermabrazję z użyciem  wielofunkcyjnych substancji aktywnych, zawierających przeciwutleniacze, w połączeniu z próżnią. Dzięki swojej wyjątkowej właściwości nawilżania skóry, jest jedynym zabiegiem odmładzającym powierzchnię skóry.
Czas przeprowadzenia zabiegu to około 30-60 minut, podczas których pacjent czuje się w pełni komfortowo. Co z pewnością istotne dla zabieganych i żyjących pod presją czasu Pacjentów – nie wymaga on specjalnego przygotowywania skóry przed zabiegiem.
Przeprowadzenie zabiegu poprzedzone jest konsultacją kosmetologiczną, podczas której oceniony zostaje stan skóry pacjenta i szczegóły przeprowadzenia procedury, a także dobór substancji aktywnych użytych do zabiegu.
Sam zabieg składa się z kilku etapów, o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu.
Pierwszym z nich jest gruntowne oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy specjalistycznych substancji. Następnie, na oczyszczoną skórę, w momencie maksymalnego otwarcia porów, nanoszone są unikalne substancje aktywne zawierające przeciwutleniacze, składniki oczyszczające, przeciwzapalne i nawilżające. I właśnie ta ostatnia właściwość hydrodermabrazji – głębokie nawilżanie skóry podczas zabiegu odróżnia go od tradycyjnych peelingów, klasycznej mikrodermabrazji czy metod laserowych.
W kolejnych etapach, podczas aplikacji substancji czynnych na skórę pacjenta kosmetolog używa kilku różnych rodzajów końcówek urządzenia, które różnią się stopniem ingerencji w strukturę naskórka.
Najsilniej złuszczająca naskórek końcówka służy do aplikacji pierwszej substancji aktywnej ACTIV-4
Serum activ-4 głęboko oczyszcza skórę, jednocześnie zmiękczając sebum i zanieczyszczenia, co pomaga w mechanicznym złuszczaniu naskórka. Nawilża miejscowo skórę pozwalając na wygładzenie i usunięcie zmarszczek.
Następnie przy pomocy drugiej końcówki o działaniu spulchniającym aplikujemy BETA HD, substancję szczególnie dobrze działającą na skórę tłusta i trądzikową.
W trakcie głębokiego oczyszczania substancje AHA zmiękczają sebum i zanieczyszczenia, co ułatwia złuszczanie mechaniczne martwego naskórka. Dodatkowe substancje mocno nawilżają skórę, zaś specjalna formuła umożliwia pozostawanie substancji aktywnych na skórze przez długi okres, co wzmaga ich działanie. Beta HD jest idealną formułą w terapii wybielania i rozjaśniania skóry w hiperpigmentozie spowodowanej nadmierną ekspozycją skóry na słońcu.
Procedurę zabiegową kończy aplikacja substancji głęboko nawilżającej ANTIOX-6
Hybrydowy kompleks substancji aktywnych składający się z kwasu hialuronowego, stabilnych form witamin A i E oraz wyciągu z białej herbaty pozwala zwalczać wolne rodniki i jednocześnie głęboko nawilżać skórę. Specjalna formuła uwalniania substancji aktywnych umożliwia wnikanie ich w głąb skóry dając efekt odmładzania i rozjaśniania dla wszystkich typów skóry.

Wskazania pozabiegowe

Bezpośrednio po zabiegu należy stosować standardowe procedury ochronne dla nadwyrężonej, złuszczonej skóry czyli: stosować wysokie filtry ochronne i nie eksponować skóry na ekstremalne warunki atmosferyczne.

Sprawdź także mikrodermabrazję wodną Hydrafacial z głębokim oczyszczaniem.

Ceny zabiegu Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu mikrodermabrazja wodna Hydrafacial , zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu mikrodermabrazja wodna Hydrafacial – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial.

Przeciwwskazania

Zabiegu mikrodermabrazji wodnej nie wykonujemy w przypadku:
 • naruszenia ciągłości skóry,
 • oparzeń słonecznych,
 • opryszczki w ostrym stadium,
 • ostrych procesów zapalnych,
 • zażywania leków przeciwzakrzepowych,
 • ciężkiej choroby somatycznej.