Nici liftingujące Happy Lift – modelowanie twarzy

Zalety zabiegu

Kompleksowe odmłodzenie i modelowanie twarzy bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgii plastycznej twarzy, a zatem bez nacięć, ryzyka blizn i powikłań – to podstawowy atut liftingu przy pomocy nici Happy Lift.
Całkowicie wchłanialne nici liftingujące Happy Lift charakteryzują się doskonałą tolerancją biologiczną, co oznacza, że organizm błyskawicznie je przyswaja, a skóra natychmiastowo zyskuje odświeżony, młodszy wygląd.
Nici liftingujące są bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem dla tych z naszych Pacjentów, którzy chcą w krótkim czasie osiągnąć spektakularne odmładzające efekty i modelowanie twarzy, widoczne niemal natychmiast.

Wskazania

Nici Happy Lift najcześciej stosowane są przez Pacjentów w wieku od 30 do 60 lat, u których zauważalne są oznaki starzenia. Przy pomocy nici, które wprowadzamy na ogół w okolice brwi, policzków żuchwy czy szyi uzyskujemy zadawalające efekty w postaci:
– kompleksowego liftingu twarzy, modelowania twarzy
– liftingu szyi, policzków, czoła.
Jednak ze względu na doskonałą tolerancję biologiczną i niską inwazyjność zabieg przy użyciu nici Happy Lift polecamy również Pacjentkom młodszym, nawet osiemnastoletnim, którym zależy na skorygowaniu rysów twarzy – na przykład zmianie kształtu łuków brwiowych, lub poprawie wyglądu kości policzkowych czy modelowania na nowo rysów twarzy. lifting szyi

Efekty

Efekty zabiegu przy pomocy nici Happy Lift są zauważalne niemal natychmiast po zabiegu i utrzymują się do 5-6 lat. Nici rozpuszczają się w organizmie już po kilkunastu miesiącach, ale efekty przez nie wywołane trwają znacząco dłużej.
Poza wyraźnym odmłodzeniem skóry, efektem całościowego liftingu lub liftingu konkretnej części ciała, wynikiem wszczepienia nici liftingujących Happy Lift może być również korekta rysów twarzy. Odpowiednie wprowadzenie nici i ich wymodelowanie przez lekarza daje bardzo szerokie pole do modelowania kształtu twarzy Pacjenta. lifting szyi

Szczegóły zabiegu

Przed zabiegiem przeprowadzany jest standardowy wywiad lekarski, którego celem jest zapewnienie Pacjentowi pełnego bezpieczeństwa podczas procedury medycznej. Następnie skóra pacjenta na kilkadziesiąt minut przed zabiegiem jest miejscowo znieczulana, tak żeby zabieg był dla Państwa jak najmniej uciążliwy.
W ciągu kolejnych kilkudziesięciu minut lekarz medycyny estetycznej przy pomocy bardzo cienkiej igły, wokół której owinięta jest nić liftingująca, wprowadza ją pod skórę i modeluje w odpowiedni sposób.
Ponieważ o sukcesie zabiegu decyzuje doskonała znajomość anatomii, struktury i ułożenia ludzkiej skóry i umiejętne, niezwykle precyzyjne wprowadzenie i wymodelowane nici – każdorazowo podkreślamy, że w Klinice Miracki zabiegami wprowadzenia nici liftingujących zajmują się wyłącznie najwyższej klasy specjaliści, poświęcający Pacjentom maksimum czasu i zaangażowania.
Nici chirurgiczne Happy Lift™ są całkowicie wchłaniane przez organizm – wykonane z polikaprolaktonu mają doskonałą tolerancję biologiczną. Wchłaniają się w okresie 8-12 miesięcy, w wyniku powolnego hydrolizowania poprzez autologiczne komórki. Same nici, znajdując się pod skórą tworzą swego rodzaju rusztowanie dla zwiotczałej skóry twarzy.
Haczyki obecne w niciach wpływają na firbrozę, przez co zwiększają poziom kwasu hialuronowego, kolagenu oraz elastyny. A zatem zabieg nie tylko wpływa na natychmiastowe odmłodzenie twarzy ale tez stymuluje organizm do dalszej konsekwentnej odbudowy i regeneracji skóry.

Wskazania pozabiegowe

Przez jakiś czas po zabiegu Pacjent może odczuwać wrażenie ucisku i gniecenia w miejscach, gdzie zostały wprowadzone nici. Na ogół Pacjenci odczuwają też swego rodzaju dyskomfort mimiczny, brak możliwości silnej ekspresji twarzy, a także swędzenie i zasinienie twarzy.
Niestety są to naturalne objawy po wprowadzeniu nici liftingujących – mijają po kilkunastu dniach, ale przez ten pierwszy okres po zabiegu, o skórę należy dbać w sposób szczególny. Przede wszystkim warto ograniczyć ekspresję mimiczną i dać niciom ułożyć się pod skórą. Poza tym niewskazane jest wykonywanie masaży i gniecenie partii skóry poddanych zabiegowi. Zbyt długie rozmowy, peelingi lub golenie – również nie są wskazane w tym pierwszym dwu- trzytygodniowym okresie po zabiegu.

Ceny zabiegu Nici liftingujące Happy Lift – modelowanie twarzy

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu nićmi liftingujące Happy Lift – modelowanie twarzy, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o zabiegu nićmi liftingującymi Happy Lift – modelowanie twarzy – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu modelowania twarzy nićmi Happy Lift.

Przeciwwskazania

Zabiegu liftingu przy pomocy nici Happy Lift nie przeprowadzamy w przypadku:
– ciąży pacjentki,
– choroby nowotworowej,
– otwartych ran lub zmian chorobowych skóry,
– zaburzeń krzepliwości krwi,
– terapii przeciwzakrzepowej.