Terapia światłem LED

Zalety zabiegu

Macie Państwo skórę dotkniętą problemem przebarwień, ze zmianami naczyniowymi, trądzikiem, lub wymagającą odmłodzenia? Chcecie pozbyć się blizn i rozstępów, podjąć leczenie po oparzeniu, ale wymagacie, aby metoda była nie tylko całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna, ale i przyjemna? W takiej sytuacji warto zdecydować się na zabieg z użyciem doskonałej lampy ledowej TriWings – absolutnej  innowacji w dziedzinie fototerapii.
Swoją niebywałą skuteczność terapia lampami ledowymi TriWings zawdzięcza pięciu kolorom światła diodowego, z których każdy oddziałowuje na inne obszary lecznicze. Warto pamiętać, że terapia TriWings sprawdza się doskonale jako zabieg wspierający do innych procedur medycznych, takich jak na przykład usuwanie tatuażu laserem PicoSure lub Discovery Pico

Wskazania

Zabiegi TriWings zalecamy wszystkim, którzy chcą szybko, skutecznie i w przyjemny sposób:
– zlikwidować lub zmniejszyć przebarwienia, zmiany naczyniowe, blizny, rozstępy,
– odmłodzić i detoksykować skórę oraz pobudzić jej metabolizm,
– zrelaksować się,
– zmniejszyć lub zlikwidować odczucia bólowe wywołane różnymi schorzeniami,
– zasklepić wrzodziejące rany,
– pobudzić porost włosów,
– leczyć choroby skóry takie jak łuszczyca, bielactwo, opryszczka czy trądzik,
– złagodzić skutki uboczne przeprowadzonych wcześniej zabiegów odmładzania lub uzyskać jeszcze lepsze efekty estetyczne w połączeniu z innymi zabiegami,
– ukoić skórę po oparzeniu.

Efekty

Z uwagi na szerokie możliwości lecznicze lampy, można spodziewać się wielu różnych pozytywnych zmian na skórze już po pierwszym zabiegu. Po naświetlaniu lampą TriWings skóra jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza, o wyrównanym kolorycie i lepszej teksturze, bardziej promienna i wypoczęta. Znikają lub zmniejszają się zmiany zapalne, pryszcze, zmiany naczyniowe lub barwnikowe; znika też stres i skutki uboczne innych zabiegów, zaś ból ulega złagodzeniu.
Co najważniejsze: uzyskane w wyniku naświetlania efekty są trwałe. Należy jednak pamiętać, że terapia światłem LED nie likwiduje skłonności do powstawania nowych zmian na skórze i w sprzyjających po temu warunkach mogą pojawić się nowe defekty. Naświetlanie lampą TriWings nie zatrzymuje także naturalnych procesów starzenia się skóry (choć radykalnie je spowalnia i przyspiesza procesy odnowy komórkowej), dlatego po pewnym czasie może pojawić się konieczność powtórzenia sesji fototerapeutycznej.

Szczegóły zabiegów

Zabiegi TrwiWings są zabiegami bardzo przyjemnymi i nie wymagają od Pacjenta żadnych dodatkowych przygotowań Czas trwania jednej sesji jest różny i waha się od kilku do kilkudziesięciu minut; zależy od tego, gdzie wykonuje się naświetlanie, na jakim obszarze skóry oraz jakiego problemu dotyczy terapia.
Zabieg jest całkowicie bezpieczny, ponieważ lampa emituje światło atermiczne, czyli takie, które nie powoduje nagrzewania się tkanek, i nie wytwarza szkodliwego dla skóry promieniowania UV (nawet podczas emisji działającego aseptycznie światła w kolorze fioletowym czy niebieskim).
Lampa TriWings podczas zabiegu jest ustawiana na odpowiedni program leczniczy, w zależności od problemu skórnego, który ma być poddany fototerapii. Oznacza to, że urządzenie będzie emitować światło wybranego koloru lub pracować w systemie synergicznym, czyli wykorzystywać wybrane długości fal świetlnych o różnych właściwościach terapeutycznych (taki system działania lampy wykorzystuje się między innymi w leczeniu trądziku, naświetlając skórę promieniami fioletowymi i niebieskimi o właściwościach antyseptycznych oraz światłem czerwonym likwidującym stany zapalne i blizny).
Optymalnym rozwiązaniem, dającym najlepsze efekty lecznicze jest przeprowadzenie lampami TriWings cyklu zabiegów – zawierającego najcześciej od 8 do 12 sesji.
Warto też pamiętać, że leczenie lampami TriWings doskonale sprawdza się jako terapia uzupełniająca do innych zabiegów – takich jak na przykład liposukcja czy lipotransfer.

Wskazania pozabiegowe

Po zabiegach lampami TriWings nie ma żadnych wskazań do szczególnej pielęgnacji po terapii.

Ceny zabiegu terapia światłem LED

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen zabiegu światłem LED, zachęcamy do kontaktu z recepcją: rejestracja@klinikamiracki.pl , tel. 221 030 030; 605 905 608 lub do pobrania cennika. 
Jeżeli chcecie Państwo zasięgnąć dodatkowych opinii o terapii światłem LED – forum naszych ekspertów z przyjemnością odpowie na wszystkie Wasze pytania o rezultaty, szczegóły i efekty zabiegu z wykorzystaniem światła LED.