Laserowe usuwanie cellulitu – Cellulaze

Zalety zabiegu

Szybkie, bezbolesne usuwanie cellulitu lub jego radykalna redukcja są możliwe! W Klinice Miracki rekomendujemy Państwu rewolucyjny zabieg laserowy likwidacji i redukcji cellulitu, o niespotykanie wysokiej skuteczności, szybkości i bezpieczeństwie działania. Zabieg Cellulaze to innowacyjna, nowoczesna metoda usuwania cellulitu! Obecnie jest to jedyny zabieg na świecie oferujący niezwykle precyzyjne oddziaływanie na cellulit dzięki technologii Sidelase 3D. Jego skuteczność i zadziwiająco szybkie efekty powodują, że jest uznawany za lidera w kategorii leczenia cellulitu i najlepszą alternatywę dla tradycyjnych metod usuwania „pomarańczowej skórki”.

Wskazania

Zabieg usuwania i redukcji cellulitu przy użyciu lasera Cellulaze –  nowości na światowym rynku medycyny estetycznej jest przeznaczony dla osób, które chcą pozbyć się cellulitu i odzyskać gładką, zdrową i sprężystą skórę w sposób mało inwazyjny, szybki i skuteczny, korzystając przy tym z najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie laseroterapii.
Laser Cellulaze stosowany jest na wszystkie obszary ciała, gdzie zagościła nieprzyjemna „pomarańczowa skórka”, najcześciej wykonywany jest na udach, pośladkach, kolanach i brzuchu, gdzie skutecznie dokonuje likwidacji cellulitu. Na wszystkich obszarach ciała, na których wystąpił cellulit Cellulaze pozwala znacząco go zmniejszyć lub całkowicie zlikwidować, a także wyraźnie ujędrnić wiotką skórę.

Efekty

Efekty leczenia cellulitu urządzeniem Cellulaze są długotrwałe – utrzymują się do kilku lat, o ile oczywiście Pacjent prowadzi zdrowy tryb życia i dba o uzyskane wyniki zabiegu. Po zabiegu skóra wyrównuje się i zyskuje sprężystość stopniowo, z każdym tygodniem zyskując coraz większą gładkość. Proces pełnego odnowienia skóry trwa od trzech miesięcy do pół roku.

Szczegóły zabiegu

Ten rewolucyjny zabieg przynosi spektakularne efekty dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła lasera w technologii Sidelase 3D, które pozwala na niezwykle precyzyjne docieranie do niechcianych obszarów komórkowych. Działanie lasera powoduje silne obkurczanie skóry, rozpuszcza tkankę tłuszczową oraz przerywa przegrody łącznotkankowe, które są przyczyną cellulitu właściwego.
Dzięki zastosowaniu unikalnych systemów podnoszących bezpieczeństwo pacjenta: SmartSense i ThermoGuide zabieg jest wyjątkowo bezpieczny: urządzenie monitoruje temperaturę leczonej skóry dbając o to, żeby nie uległa ona przegrzaniu i poparzeniu, a także kontroluje z kosmetyczną precyzją ruch lasera – jeżeli ten zatrzymuje się na zbyt długo w penetrowanym obszarze – głowica zostaje automatycznie zatrzymana, dzięki czemu niemal wyklucza komplikacje w postaci oparzenia skóry pacjenta.
Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i trwa od pół do półtorej godziny w zależności od leczonego obszaru i stopnia zaawansowania cellulitu. Lekarz przeprowadzający zabieg wprowadza w ciało pacjenta dwa cienkie światłowody, przy pomocy których laser zostaje skierowany precyzyjnie w leczone miejsca.

Ze względu na niską inwazyjność zabiegu objawy pozabiegowe są zminimalizowane i ograniczają się jedynie do lekkiego , niemal kosmetycznego opuchnięcia skóry i ewentualnych zasinień. Te znikają w ciągu kilku tygodni, zaś pod warunkiem delikatnego obchodzenia się z własnym ciałem pacjent może już następnego dnia po zabiegu wrócić do swojego zwyczajnego trybu życia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu Cellulaze są:
– przechodzone w trakcie planowanego zabiegu infekcje,
– otwarte rany lub chorobę skóry na obszarze zabiegowym,
– niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne,
– przyjmowanie leków przeciwpłytkowych, antykolagulantów, trombolityków, niektórych leków przeciwzapalnych lub uwrażliwiających na światło,
– zaburzenia związane z podbrzuszem (wrzody okrężnicy, przepuklina),
– zaburzenia gojenia,
– kłopoty krążeniowe,
– ciąża.