Karina Dudek-Miracka, Dyrektor Zarządzający

Manager z dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w globalnych międzynarodowych koncernach sprzedaży bezpośredniej (Avon, Tupperware). Jej ścieżka kariery przebiegała przez kolejne stanowiska zaczynając od działu sprzedaży, marketingu, obsługi klienta i public relations, by większość pracy zawodowej ostatecznie spędzić piastując stanowisko Dyrektora Generalnego zarządzającego działalnością firmy w kilku krajach.

Recepta na sukces według Kariny Dudek-Mirackiej jest prosta: określić faktyczne potrzeby Pacjenta, dostarczyć mu najlepszy dostępny produkt lub usługę i podążać za Jego oczekiwaniami. Łatwość budowania trwałych relacji i umiejętność motywowania zespołu oraz naturalna charyzma lidera powodują, że jako manager nie boi się podejmowania odważnych decyzji, które przekuwa w biznesowy sukces. Jeśli chodzi o jakość i najwyższe standardy pracy Dyrektor Kliniki Miracki nie uznaje kompromisów. Szacunek do Pacjenta, najlepsze dostępne rozwiązania, wyszkoleni zabiegowcy i szczęśliwi ludzie tworzący atmosferę to podstawowe wartości, które wdraża w codzienność Kliniki.


Anna Sobczyk, Manager ds finansów i marketingu

Anna Sobczyk

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie o specjalizacji Kosmetologia Estetyczna. Współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.
Wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu rozbudowała kończąc kierunek Ekonomia Menadżerska w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie oraz podczas licznych szkoleń managerskich.

Z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań dla Kliniki. Szeroką wiedzą z zakresu kosmetologii popartą doświadczeniem oraz doskonałą znajomością branży estetycznej zapewnia bezpieczeństwo i efektywność nowych procedur kosmetologicznych wprowadzanych do oferty Kliniki.

Ania, jako najdłużej zatrudniony pracownik, wie o  Klinice Miracki wszystko. Dla całego zespołu jest ogromnym autorytetem – w każdej sytuacji potrafi doradzić i wyciągać właściwe wnioski. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pomogło jej stać się specjalistą w zakresie marketingu, administracji, finansów, perfekcyjnej obsługi Pacjenta.

Pasjonatka piękna i zdrowego stylu życia oraz nowoczesnego designu. Zawsze uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona do życia. Wulkan energii w drobniutkiej osóbce 🙂


Aneta Kowrach, Koordynator ds operacyjnych

Aneta Kowrach

Jako koordynator operacyjny Kliniki czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich procedur obowiązujących w placówce. Z największą troską dba o perfekcyjny poziom obsługi Pacjenta oraz sprawne i skoordynowane działanie wszystkich działów i sekcji Kliniki. Jej zaangażowanie przekłada się na jakość wykonywanych usług oraz niepowtarzalną atmosferę w pracy.

Uczestnicząc w licznych szkoleniach branżowych oraz śledząc fachowe pisma kosmetologiczne stale poszerza swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej.

Energiczna, kompetentna, błyskawicznie podejmuje decyzje i doskonale zna specyfikę każdego zakątka kliniki od najbardziej wyspecjalizowanych laserów medycznych, do aktualnej kompozycji kwiatów na recepcji.


Magdalena Łuczak, Manager ds marketingu i PR

Magdalena Łuczak

Od 17 lat związana zawodowo z marketingiem i public relations. Szlify zawodowe zdobywała rozpoczynając pracę jako dziennikarz, następnie rzecznik prasowy i pracownik wydziału promocji w administracji publicznej, aby na kolejnych kilkanaście lat związać się z rynkiem agencyjnym, gdzie prowadziła projekty z zakresu marketingu 360 stopni.

Wiedzę praktyczną wspiera teorią pozyskaną podczas studiów na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziale Marketingu w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie.

W Klinice Miracki odpowiada za całokształt działań marketingowych i public relations – od kontaktów z dziennikarzami, poprzez przygotowanie materiałów promocyjnych aż po organizację eventów i prowadzenie działań komunikacyjnych i reklamowych w Internecie.

W życiu pozazawodowym najbardziej ceni sobie ciekawość świata i chęć rozwoju. Interesuje się wszystkim, co związane z teorią kultury – od historii przez antropologię i socjologię aż po futurologię i kognitywistykę. Nałogowo czyta, ogląda filmy i seriale, gra w gry wideo. W pozostałym wolnym czasie zajmuje się czterema niesfornymi kotami.