kosmetologia high-tech

Olga Bienias, kosmetolog, koordynator zespołu kosmetologów i pielęgniarek

Olga Bienias

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła studia magisterskie z wyróżnieniem. Członek Polskiego Towarzystwa Kosmetologicznego. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych jak i z zakresu medycyny estetycznej – we współpracy z lekarzem.

Bierze udział w kongresach kosmetologicznych, oraz w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Zdobytą wiedzę wraz z doświadczeniem w zakresie kosmetologii przekazuje pisząc artykuły do renomowanego pisma Polish Journal of Cosmetology.

Jej szczególna pasja do zawodu jest priorytetem i przekłada się na jakość wykonywanej pracy oraz miłą atmosferę. Zawsze uśmiechnięta, dokładna, ceni pracę z ludźmi.


Ewelina Majko, kosmetolog, koordynator ds szkoleń kosmetologów

Ewelina Majko

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Studia pierwszego stopnia ukończyła uzyskując tytuł licencjata na kierunku Kosmetologia, zaś pracę magisterską broniła w 2015 roku na kierunku Fizjoterapia. Z Kliniką Miracki związana jest od początku swojej drogi zawodowej, to u nas zdobywała pierwsze zawodowe szlify i odnajdywała swoje prawdziwe zawodowe pasje.Specjalizuje się w zabiegach na twarz z pogranicza kosmetologii i dermatologii, które w jej opinii są najciekawszym i największym wyzwaniem w pracy kosmetologa.

Prywatnie jest miłośniczką przyrody i długich wysokogórskich wędrówek oraz wspinaczek. W tym roku jej celem jest zdobycie Orlej Perci. W domu realizuje się eksperymentując w kuchni oraz poświęcając uwagę swoim czworonogim przyjaciołom – psom.


Anita Lipka, kosmetolog
Anita Lipka

Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej wydziału Zdrowia Publicznego o specjalizacji kosmetologia stosowana. W 2014 roku ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku kosmetologia estetyczna. Jej pasją jest pogłębianie wiedzy na temat zabiegów medycyny estetycznej. Bierze udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii poszerzając nieustannie swoje kompetencje zawodowe. Do swoich zainteresowań dołącza również wizaż, gdyż uważa, że warto podkreślać naturalne piękno.

Twierdzi, że dokładność i precyzja wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjenta to dla niej największa satysfakcja.

Joanna Tarwacka – Skrzat, kosmetolog

Joanna Tarwacka

Wiedzę teoretyczną zdobywała (i wciąż pogłębia, ) w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia.

Wszechstronne doświadczenie praktyczne zawdzięcza szybkiemu podjęciu pracy zgodnej z kierunkiem swojego wykształcenia. Początkowo pracowała w Instytucie Zdrowia Yasumi, wykonując pełen wachlarz zabiegów kosmetologicznych na twarz i ciało oraz masaże i zabiegi pielęgnacyjne paznokci.

Szukając możliwości rozwoju zawodowego w najbardziej interesujących ją kierunkach, trafiła do Kliniki Miracki, gdzie specjalizuje się w modelujących i ujędrniających zabiegach na ciało oraz wszechstronnych kosmetologicznych terapiach ujędrniania, odświeżania, odmładzania twarzy, a także w zabiegach redukujących niedoskonałości skóry: przebarwienia, blizny czy rozstępy.

Do ulubionych procedur Joasi należą: Hydrafacial oraz peelingi chemiczne, która wykonuje z niezwykłą pieczołowitością, zawsze służąc przy tym Pacjentom profesjonalną poradą oraz dzieląc się swoim pozytywnym podejściem do świata.

Jedną z najważniejszych cech Asi jest nieustanny apetyt na wiedzę – dlatego tak często jak może, uczestniczy w szkoleniach kosmetologicznych, a w codziennej pracy czerpie wiedzę od lekarzy medycyny estetycznej.

Prywatnie: miłośniczka sprintów na rolkach i rowerowych wypraw, zakochana w zwierzętach i wciąż głodna odkrywania nowych, nieznanych rejonów świata.

 

Sonia Zając, kosmetolog

Kosmetolog z pasją i wiedzą. Sonia jest absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, która ukończyła zdobywając tytuł licencjonowanego kosmetologa. Następnie w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu pogłębiała swoją wiedzę zyskując tytuł magistra kosmetologii.

W Klinice Miracki szczególnie ceni sobie pracę wykorzystującą technologię w kosmetologii. Dlatego jej ulubionymi zabiegami są nowoczesne zabiegi modelujące i liftingujące, takie jak SonoQueen, Sculpsure i Endermologie LPG Alliance.

Prywatnie dla Soni praca jest pasją. W wolnym czasie pogłębia swoją wiedzę na temat zagadnień związanych z medycyną estetyczną i makijażem permanentnym.

Pacjentki Kliniki Miracki uwielbiają Sonię za wyjątkową empatię, spokój i ciepło.


Margareta Żuk, kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej. Praca w Klinice Miracki jest dla Margarety pierwszym wyzwaniem zawodowym, w którym realizuje się doskonale od wiosny 2017 roku.

W tym czasie zdążyła szczególną pasją obdarzyć zabiegi modelowania ciała i zabiegi wyszczuplające, choć jak sama mówi „dbałość o komfort, satysfakcję i dobre samopoczucie Pacjenta są radością samą w sobie.”

Uwielbia rozwój – dlatego wciąż stara się poszerzać swoje kompetencje, zdobywać nowe doświadczenia i poznawać najnowsze technologie kosmetologiczne.

Prywatnie jej wielką miłością są… ludzie – poznawanie nowych kultur, obcowanie z drugim człowiekiem. Uwielbia też podróże i taniec, zaś miejscem, które pokochała szczególnie jest Hiszpania, w której zachwycają ją zarówno kultura, język jak i muzyka, czy kuchnia.


POZOSTALI ZABIEGOWCY


Sylwia Boguszewska, licencjonowana linergistka Long Time Liner

Sylwia Boguszewska

Wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobyła pracując w Instytucie Zdrowia i Urody Sharley w Warszawie. Po kilku latach pogłębiania swoich umiejętności kontynuowała pracę w Centrum Makijazu Permanentnego Magdy Bogulak jako linergistka. Uczestniczka I Mistrzostw Makijazu Permanentnego, licznych kongresów oraz targów. Na bieżąco w branży kosmetycznej od 2006 r. Praca jest jej wielka pasja gdyż wykonywanie makijażu permanentnego stwarza możliwości kreowania ludzkiego piękna i niesienia pomocy innym co czyni ja szczęśliwą.