dr Krzysztof Miracki, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista otolaryngolog

dr Krzysztof Miracki

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1987). Uzyskał specjalizację I-go stopnia z zakresu otolaryngologii (1991). Ukończył pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Odbył liczne kursy i szkolenia z technik medycyny estetycznej prowadzone w kraju i za granicą przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i seminariach branżowych nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie laseroterapii i najnowszych rozwiązań na światowych rynkach medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem urządzeń laserowych, a w szczególności w przeprowadzaniu łączonych zabiegów liposukcji i lipotransferu oraz laserowym usuwaniu wszelkiego rodzaju tatuaży, blizn i znamion skórnych jak również laseroterapii naczyniowej oraz iniekcjach i zabiegach z użyciem nici liftingujących nowej generacji.

Pacjenci cenią w nim nie tylko wiedzę i umiejętność tworzenia atmosfery zaufania, ale także wyjątkowy zmysł estetyczny i wyczucie proporcji – czynniki niezwykle istotne w profesji związanej z udoskonalaniem wizerunku.

Medycyna estetyczna to jego prawdziwa pasja, jednak energii wystarcza mu także na zainteresowania pozazawodowe: żeglarstwo, lotnictwo, motoryzację, podróże i…dobrą kuchnię.


dr Agnieszka Lew-Mirska, lekarz medycyny estetycznej

dr Agnieszka Lew-Mirska

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Stypendystka programu  Leonardo Da Vinci, dzięki któremu odbyła praktyki lekarskie w Silvestrini Hospital oraz Universita degli Studi di Perugia (Policlinico Monteluce) w Perugii we Włoszech. Obecnie kończy specjalizację internistyczną.

Obecnie pracuje jako lekarz rezydent w Klinice Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Transplantologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Brała udział w wielu międzynarodowych kongresach oraz szkoleniach praktycznych.

W Klinice Miracki uznawana za specjalistkę od laseroterapii oraz zaawansowanych procedur iniekcyjnych.

Prywatnie miłośniczka własnej profesji, zafascynowana postępami medycyny estetycznej oraz szczęśliwa żona i mama.


dr Adam Sidorowicz, lekarz medycyny estetycznej, specjalista z zakresu chirurgii ogólnej

Dr Adam Sidorowicz

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2000), tytuł specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej uzyskał w 2008. Aktualnie pracuje w Oddziale Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu Św. Rodziny w Warszawie, gdzie zajmuje się przede wszystkim chirurgicznym leczeniem chorób piersi, nowotworów skóry, a także chirurgią rekonstrukcyjną i dermatochirurgią. Jest w trakcie nadspecjalizacji z chirurgii onkologicznej. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich. Ukończył liczne szkolenia dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej.

W Klinice Miracki specjalizuje się w nowoczesnych procedurach laseroterapii, iniekcjach, zabiegach z wykorzystaniem nici liftingujących,  jak również w zabiegach chirurgicznych z naciskiem na usuwanie zmian skórnych.


dr Jolanta Wypler, lekarz medycyny estetycznej, lekarz medycyny rodzinnej 

dr Jolanta Wypler

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu zastosowania technik wykorzystywanych w medycynie estetycznej do opracowania  trudnej okolicy oka oraz zaawansowanych technik odmładzania twarzy przy  użyciu kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Jest autorką kursów szkoleniowych i dydaktycznych materiałów praktycznych dla lekarzy.
Jako lekarz rodzinny podchodzi holistycznie do problemów Pacjentów, koncentrując się na medycynie przeciwstarzeniowej, której najważniejszym założeniem jest profilaktyka. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach dotyczących nowych technik oraz nowych preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej  w Polsce i za granicą.

W Klinice Miracki zajmuje się przede wszystkim zabiegami laserowymi, terapią anti-aging oraz przeprowadza wszechstronne zabiegi medycyny estetycznej: iniekcje, nici liftingujące, wypełniacze etc.

Prywatnie mama dwóch chłopców, uwielbia narty zimą i odpoczynek nad wodą latem, w wolnych chwilach uwielbia oglądać komedie w warszawskich teatrach.


dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska, lekarz medycyny estetycznej, specjalista ginekolog

dr n.med. Agnieszka Nalewczyńska

Absolwentka warszawskiej Akademii Medycznej oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i AntiAging. Studia doktoranckie ukończyła z wyróżnieniem na Akademii Medycznej w Warszawie. Stypendystka w szpitalu Gregorio Maranon w Madrycie oraz doktoranckiego Mazowieckiego Stypendium.

Członek prestiżowych towarzystw naukowych takich jak: Polskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wykładowca podczas wielu polskich i międzynarodowych kongresów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. Publikacje specjalistyczne doktor Agnieszki ukazują się w wielu tytułach prasowych i branżowych dotyczących zagadnień z zakresu Jej specjalizacji.

Dodatkowo, doktor Agnieszka nieustająco rozwija się zawodowo zdobywając kolejne certyfikaty z zakresu najnowszych technik i produktów wykorzystywanych w medycynie estetycznej i ginekologii.

Swoje umiejętności najchętniej wykorzystuje w kompleksowych zabiegach ginekologii estetycznej oraz szeroko rozumianych zabiegach anti-aging.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci 🙂


dr n. med. Konrad Januszek, chirurg plastyk, chirurg ogólny 

dr n.med. Konrad Januszek

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach posiadający ponad 20. letnie praktyczne doświadczenie chirurgiczne. W 2005 roku zdobył w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej CSK MSWiA w Warszawie II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej. Od 2005 do 2014 roku związany był zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastycznej CSK MSWiA. Tam też zdobył specjalizację z chirurgii plastycznej.

Od 2013 roku zajmuje się działalnością dydaktyczną z obszaru chirurgii plastycznej w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W Klinice Miracki doktor Konrad zajmuje się przede wszystkim mało inwazyjnymi zabiegami liposukcji i lipotransferu, które znajdują się w ścisłym centrum jego zainteresowań zawodowych oraz zabiegami chirurgii plastycznej.

Prywatnie doktor Konrad Januszek jest miłośnikiem sztuki, a przede wszystkim muzyki undergroundowej – zarówno w teorii jak i w praktyce – komponuje, gra na gitarze, pisze teksty i współtworzy alternatywną polską scenę muzyczną.


dr Jakub Brągoszewski, chirurg 

dr Jakub Brągoszewski

Absolwent warszawskiej Akademii Medycznej. Od 2005 roku asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Metabolicznej i Torakochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w 2012 roku.

Od wielu lat jest uznanym autorytetem specjalizującym się w chirurgicznym leczeniu otyłości, likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej i lipotransferze, między innymi z wykorzystaniem technologii Vaser Lipo. Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz sekcji chirurgii metabolicznej i bariatrycznej tego Towarzystwa.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Pasjonuje się sportem, dobrym kinem i motoryzacją.


dr Alex Alli-Balogun, lekarz medycyny estetycznej, specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, proktolog 

Absolwent wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (1997) oraz studiów podyplomowych dla lekarzy medycyny estetycznej w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej. Pełni obowiązki chirurga dyżurnego w Szpitalu Bonifratrów w Katowicach.

Jego zainteresowania zawodowe i praktyka w Klinice Miracki to w szczególności konturowanie sylwetki (Vaser Lipo, lipoliza laserowa, nici liftingujące PDO, Happylift, Aqualyx)


dr Edyta Baj-Chojecka, ginekolog-położnik

dr Edyta Baj-Chojecka

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista położnictwa i ginekologii. Ukończyła staż zawodowy w Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.
Pasjonatka, rozmiłowana w swoim zawodzie – pełna empatii dla Pacjentek  i doskonale rozumiejąca kobiece ciało. Uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach praktycznych, nieustająco podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, w tym te z zakresu ginekologii estetycznej. Ukończyła między innymi kursy w zakresie wykonywania badań USG, diagnostyki prenatalnej, patologii ciąży i uroginekologii.

Od 2004 roku pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii w szpitalu im prof. Orłowskiego w Warszawie oraz dyżuruje w szpitalu MSW przy ul. Wołoskiej. Prowadzi również szkolenia i wykłady dla lekarzy z zakresu szeroko rozumianej ginekologii.

W Klinice Miracki  zajmuje się zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej – w tym również  laseroterapią ginekologiczną.

Niezwykle energiczna, ciepła i pogodna osoba – czym urzeka od pierwszych chwil znajomości. Prywatnie zakochana w podróżach i eksplorowaniu tego co nowe i nieznane. Choć ostatnio zamiłowanie do podróży odrobinę przegrywa konkurencję z drugą wielką Pasją Pani doktor: szczęśliwą rodziną, której poświęca większość wolnego czasu.


dr Jan Biławicz, anestezjolog

Anestezjolog z 25 letnim stażem w niemal wszystkich dziedzinach anestezjologii dziecięcej i dorosłych. Wykładowca Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także koordynator oddziału anestezjologii Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.


dr Paweł Dybciak, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a także pierwszej w Polsce trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie oraz studiów podyplomowych MBA w zakresie ochrony zdrowia na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Obecnie pracuje nad ukończeniem  specjalizacji z chirurgii onkologicznej.

Doktor Paweł nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej prowadzonych przez autorytety w tej dziedzinie na terenie renomowanych ośrodków z zakresu anti-aging w kraju i za granicą.

Specjalizuje się profilaktyce przeciwstarzeniowej i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, kwasu polimlekowego, hydroksyapatytu wapnia, lipolizy iniekcyjnej oraz nici liftingujących.

Wybór medycyny estetycznej nie był dla doktora Dybciaka przypadkowy. Dziedzina ta łączy w swoich założeniach dwie jego największe pasje – medycynę i sztukę, tworząc swojego rodzaju pomost, dzięki czemu realizacja w pracy jest również spełnieniem osobistych zainteresowań. Poza pracą i sztuką doktor posiada szereg innych pasji, na które znajduje czas w codziennym życiu: sport, a szczególnie jeździectwo i sporty walki, taniec towarzyski, moda oraz dobre kino i muzyka.