Agata Chrzanowska, pielęgniarka

Agata Chrzanowska

Absolwentka profilu pielęgniarskiego Uczelni Warszawskiej im. Marii Curie-Skłodowskiej. Kontynuuje naukę na kierunku kosmetologia magisterska w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia.

W Klinice Miracki podjęła swoją pierwszą pracę w zawodzie pielęgniarki. Pozazawodowo pasjonuje się medycyną estetyczną oraz najnowszymi technologiami zabiegów odmładzających, resurfacingu, liftingu.

W rzadkich chwilach, kiedy medycyna estetyczna nie zaprząta jej myśli, koncentruje się na pozostałych zainteresowaniach – modzie, motoryzacji i sporcie. Czynnie uprawia sporty biegowe. Kocha zwięrzęta – akcja ratunkowa „Jeż Zygfryd” to historia, którą z przyjemnością opowie Państwu każdy pracownik Kliniki Miracki. Historia z Agatą w roli bohaterskiego ratownika 🙂


Ewelina Ślepowrońska, pielęgniarka-instrumentariuszka

Ewelina Ślepowrońska

Absolwentka warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo. Bez wątpienia jedna z najbardziej serdecznych i emanujących ciepłem pracowników naszej Kliniki. Dla Eweliny zaś, Klinika Miracki jest pierwszym miejscem, gdzie spełnia się zawodowo.

Mimo niesamowitej, dziewczęcej powierzchowności – delikatna i subtelna Ewelina od zawsze wiedziała, że jej zawodowym miejscem na ziemi jest sala operacyjna: „Ukończenie kursu pielęgniarstwa operacyjnego było jednym z moich największych marzeń. Poszerzenie wiedzy w tym kierunku i możliwość pracy w warunkach sali operacyjnej – to prawdziwe wyzwanie – praca, która nigdy nie jest monotonna”

Ewelina jest też osobą pełną pozornych sprzeczności – z jednej strony pasjonuje się modą i tańcem, z drugiej – zna niemal na pamięć wszystkie odcinki serialu Dr House.

W pracy najbardziej ceni sobie dobrą, serdeczną atmosfere, możliwość kontaktu z ludźmi, a także, a może przede wszystkim uśmiechy Pacjentów, którym pomogliśmy pozbyć się kompleksów.