Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Justyna Sarnik

Kosmetolog, Katowice

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. W swojej pracy szczególną uwagę zwraca na indywidualne podejście do Pacjenta oraz sprostanie jego oczekiwaniom, tak aby odpowiednio dobrany zabieg pozwolił osiągnąć upragnione rezultaty. Bardzo istotne jest dla niej, aby Pacjent w trakcie zabiegu czuł się komfortowo i swobodnie.


Klinikę Miracki wybrała ze względu na profesjonalizm oraz ciągły rozwój firmy. Niezwykle podoba się jej indywidualne podejście do Pacjenta. Pozwala to na dokładne poznanie jego oczekiwań i potrzeb. Dzięki przeprowadzeniu dokładnej ankiety oraz możliwości jej konsultacji z lekarzem jest w stanie przeprowadzić zabieg dokładnie i odpowiedzialnie nie narażając Pacjenta na żadne zagrożenia. Uważa, że rozwój kliniki pozwala na ciągłe poszerzanie wiedzy pracowników, dzięki czemu Pacjenci mogą mieć pewność, że znajdują się w odpowiednim miejscu.


Jest osobą kontaktową. Ceni sobie swój zawód ze względu na możliwość ciągłej pracy z ludźmi. Cieszy ją widok zadowolonego Pacjenta z rezultatów zabiegu. Jest osobą empatyczną, przez co każdy problem Pacjenta jest dla niej niezwykle istotny i zależy jej na jego rozwiązaniu, tak aby czuł się dobrze w swoim ciele. Jej pasją jest kosmetologia. Poza pracą lubi zgłębiać nowości kosmetologiczne oraz składy produktów kosmetycznych, aby dostosować je wraz z zabiegami do potrzeb danej skóry. Ponadto interesuje się aranżacją wnętrz oraz motoryzacją.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki