Menu

Akcja bikini z portalem fitness.sport.pl – konsultacja przed zabiegiem, część 1

Zapraszamy do obejrzenia materiału video z zabiegów w ramach „Akcji bikini” organizowanej przez Klinikę Miracki – jeszcze jako BeaytemeD wraz z portalem Fitness.sport.pl.

Doktor Krzysztof Miracki: Witam, zaprosiłem dzisiaj do BeautymeD’u zwyciężczynie konkursu “Akcja bikini”, konkursu, który organizowany był przez portal Ftness.Sport.pl, aby dobrać zabiegi wyszczuplające. Dobierzemy dla każdej z Pacjentek odpowiedni zestaw zabiegów, a następnie spotkamy się mniej więcej za miesiąc, aby zobaczyć jakie osiągnęliśmy rezultaty.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Nadmiar tkanki tłuszczowej jest bardzo powszechnym problemem wśród kobiet, nie tylko, ale kobiety przywiązują do tego bardzo dużą wagę, jak wiemy. I mimo, że wkładają dużo wysiłku i ćwiczą, są na diecie, to często tak się zdarza, że są obszary, z których trudno zrzucić ten nadmiar tkanki tłuszczowej.

Na szczęście medycyna estetyczna oferuje wiele fajnych rozwiązań. Panie, niestety, muszą chodzić na te zabiegi dość regularnie i zrobić serię tego typu zabiegów. Ale zawsze jesteśmy w stanie pomóc, zawsze uzyskujemy mierzalne efekty redukcji lokalnego otłuszczenia. Endermologia jest takim zabiegiem, który właściwie stosowany jest na całe ciało i głównie pomaga nam w redukcji cellulitu, ale powoduje, że tkanka jest bardziej sprężysta, jędrna, także ciało nabiera naprawdę ładnej formy. A dodatkowo, ponieważ jest to również drenaż limfatyczny, ubywa też centymetrów.

Exilis i I-lipo to już zabiegi nastawione stricte na spalanie tkanki tłuszczowej i są to zabiegi, które przynoszą naprawdę wymierne rezultaty, pod postacią kilku centymetrów, po zastosowanej serii zabiegów. Trzeba też pamiętać w międzyczasie o tym, że ruch, że fitness będzie wspomagał te zabiegi, także nie przerywamy fitnessowych zajęć, sportowych zajęć, a w BeautymeDzie rzeźbimy to, co było trudne do tej pory.

Zobacz również

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

03.01.2019

Swoją ciekawością świata zarażają innych, są źródłem inspiracji i motywatorami ciągłego rozwoju. Sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Życzymy wszystkim bycia częścią takiego zespołu, jak nasz.

Magazyn Gala grudzień 2018, „Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką oraz doktorem Krzysztofem Mirackim, założycielami i właścicielami Kliniki Miracki.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej