Menu

Akcja bikini z portalem fitness.sport.pl – konsultacja przed zabiegiem, część 1

Zapraszamy do obejrzenia materiału video z zabiegów w ramach „Akcji bikini” organizowanej przez Klinikę Miracki – jeszcze jako BeaytemeD wraz z portalem Fitness.sport.pl.

Doktor Krzysztof Miracki: Witam, zaprosiłem dzisiaj do BeautymeD’u zwyciężczynie konkursu “Akcja bikini”, konkursu, który organizowany był przez portal Ftness.Sport.pl, aby dobrać zabiegi wyszczuplające. Dobierzemy dla każdej z Pacjentek odpowiedni zestaw zabiegów, a następnie spotkamy się mniej więcej za miesiąc, aby zobaczyć jakie osiągnęliśmy rezultaty.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Nadmiar tkanki tłuszczowej jest bardzo powszechnym problemem wśród kobiet, nie tylko, ale kobiety przywiązują do tego bardzo dużą wagę, jak wiemy. I mimo, że wkładają dużo wysiłku i ćwiczą, są na diecie, to często tak się zdarza, że są obszary, z których trudno zrzucić ten nadmiar tkanki tłuszczowej.

Na szczęście medycyna estetyczna oferuje wiele fajnych rozwiązań. Panie, niestety, muszą chodzić na te zabiegi dość regularnie i zrobić serię tego typu zabiegów. Ale zawsze jesteśmy w stanie pomóc, zawsze uzyskujemy mierzalne efekty redukcji lokalnego otłuszczenia. Endermologia jest takim zabiegiem, który właściwie stosowany jest na całe ciało i głównie pomaga nam w redukcji cellulitu, ale powoduje, że tkanka jest bardziej sprężysta, jędrna, także ciało nabiera naprawdę ładnej formy. A dodatkowo, ponieważ jest to również drenaż limfatyczny, ubywa też centymetrów.

Exilis i I-lipo to już zabiegi nastawione stricte na spalanie tkanki tłuszczowej i są to zabiegi, które przynoszą naprawdę wymierne rezultaty, pod postacią kilku centymetrów, po zastosowanej serii zabiegów. Trzeba też pamiętać w międzyczasie o tym, że ruch, że fitness będzie wspomagał te zabiegi, także nie przerywamy fitnessowych zajęć, sportowych zajęć, a w BeautymeDzie rzeźbimy to, co było trudne do tej pory.

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej