Menu

Akcja bikini z portalem fitness.sport.pl – konsultacja przed zabiegiem część 2

Kolejny odcinek materiału video realizowanego wraz z portalem fitness.sport.pl. Klinika Miracki jeszcze jako BeautymeD. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Doktor Krzysztof Miracki: No tutaj faktycznie widzimy, że pojawia się ta pomarańczowa skórka, to jest taki drugi stopień cellulitu u Pani, ale jestem dobrej myśli. Jesteśmy w stanie coś na to zaradzić i chciałbym Panią namówić na serię takich zabiegów endermologii. Będzie około piętnastu zabiegów w tej serii, ale już po pięciu zabiegach będzie Pani widziała naprawdę dużą poprawę. Będzie miała Pani zdecydowanie bardziej napięte uda, gładkie, ujędrnione, także na pewno będzie Pani zadowolona.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: Myślę, że to jest właśnie dokładnie taki obszar około dwustu centymetrów kwadratowych, w którym możemy zastosować zabiegi urządzeniem Exilis. Będą to zabiegi bardzo przyjemne. Zabieg trwa około 40 minut. W trakcie zabiegu głowica, która będzie aplikowała pole wysokiej częstotliwości i ultradźwięki, które rozbiją tkankę tłuszczową. Pani będzie odczuwała lekkie rozgrzanie tej okolicy. Będzie to sześć zabiegów, które będzie Pani wykonywała dwa razy w tygodniu, także jestem dobrej myśli.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: No tak niestety bywa u kobiet, że faktycznie są takie obszary, gdzie tej tkanki tłuszczowej jest więcej. Na szczęście w Beatumedzie mamy urządzenia, którymi jesteśmy w stanie Pani pomóc. Będziemy rozbijać tę tkankę tłuszczową, ale chciałbym, żeby Pani w międzyczasie aktywnie dalej ćwiczyła, tak, żeby to było wspomagane, bo po każdym takim zabiegu rozpuścimy troszkę tkanki tłuszczowej, te produkty rozpadu powędrują do krwi. Chciałbym, żeby Pani to spalała na bieżąco, żeby ten tłuszcz nie odłożył się z powrotem w miejscach, w których byśmy tego nie chcieli.

Także zapraszam Panią na serię zabiegów, będą to zabiegi z urządzeniem I-lipo, które są bardzo przyjemne, praktycznie nie będzie Pani odczuwać żadnych efektów ubocznych w trakcie zabiegu, będzie to przyjemny zabieg, krótki, bo trwa około dwudziestu paru minut i będziemy na bieżąco monitorowali efekty, które udaje nam się osiągnąć.