Jesteś piękna! Jesteś najlepszą wersją siebie – Twoje ciało opowiada Twoją historię, z której możesz być dumna.

Wiele kobiet boryka się z problemami natury estetycznej. Często nawet niewielkie niedoskonałości potrafią wywołać kompleksy i osłabić Twoje poczucie własnej wartości. 

Nadmiar tkanki tłuszczowej?

Wiotka skóra?

Cellulit?

Nie musisz się na nie godzić! Nie pozwól, aby niedoskonałości wpływały na Twoje samopoczucie.

Jeśli marzysz o szczuplejszej sylwetce i gładkiej, jędrnej skórze bez cellulitu, zapraszamy do jednej z naszych siedmiu klinik w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Nasz zespół zabiegowców o najwyższych kwalifikacjach, czułych i wrażliwych na Twoje potrzeby, przygotuje indywidualny, spersonalizowany plan leczenia specjalnie dla Ciebie.

Najnowsze technologie w rękach doświadczonych Specjalistów wraz z odpowiednio dobraną terapią i zabiegami pozwolą Ci zrealizować marzenia o naturalnie pięknym ciele.

Co zyskujesz?

Dzięki Akcji Ciało 2023 zyskujesz:

 • Indywidualny plan zabiegowy

 • Dostęp do najlepszych technologii w najlepszych cenach

 • Opiekę specjalistów o najwyższych kwalifikacjach

 • Imponujące, długotrwałe efekty

 • Od marca 2023 atrakcyjne pakiety cenowe: BASIC oraz PREMIUM!

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkiej skóry i cellulitu!

                                                          

Trzy problemy, różne przyczyny, wiele perspektyw!
Słuchamy waszych historii – doradzamy najlepsze rozwiązanie.

Nadmierna tkanka tłuszczowa

„Należę do aktywnych osób. Nigdy nie miałam problemu z wagą. Koleżanki żartowały, że mogę jeść, co chcę i mam świetną figurę. Nie wiem, kiedy to się zmieniło. Chyba, gdy skończyłam 25 lat i zmieniłam pracę. Ulubione sukienki są na mnie za ciasne, a na brzuchu pojawiła się „oponka”. Nie mogę pozbyć się jej, chociaż próbuję wszystkiego”.

                                                                                      Kasia

„Jestem managerką w dużej firmie międzynarodowej. Dobry wygląd dodaje mi pewności siebie i pomaga sprostać wyzwaniom. Żyję szybko, często odżywiam się byle jak i zajadam stres. Koledzy z biura zauważyli ostatnio, że „chyba przytyłam”. Nie mam czasu na wielogodzinne ćwiczenia. Muszę znaleźć inne rozwiązanie”.

Beata

„Prawie całą ciążę spędziłam w łóżku. Musiałam zadbać o dziecko i uważać na siebie. Przytyłam w tym czasie ponad 20 kg. Po porodzie poświęciłam dziecku cały swój czas. Nie myślałam o sobie. Najważniejsze, że Mała jest zdrowa. Planuję w najbliższym czasie powrót do pracy, ale wstydzę się swojej wagi. Zaczęłam już dietę. Chciałabym zadbać o siebie bardziej, żeby zrobić wrażenie po powrocie do biura”.

                                                                                      Monika

Nadmiar tkanki tłuszczowej to powszechny problem. Bez względu na jego przyczynę, nasi eksperci medycyny estetycznej znajdą odpowiednie rozwiązanie. W Klinice Miracki dysponujemy najlepszymi urządzeniami wykorzystującymi najnowsze technologie: ultradźwięki, fale radiowe, podczerwień czy masaż podciśnieniowy. Pacjentom wymagającym bardziej zdecydowanych metod usuwania tłuszczu, proponujemy zabiegi chirurgiczne np. liposukcję.

Redukcja tkanki tłuszczowej – proponowane zabiegi:


Cellulit

„Zawsze byłam szczupła. Jestem zadowolona ze swojej figury. Mam 36 lat i dobrze wyglądam w obcisłych spodniach lub długiej, dopasowanej sukience. Niestety tylko w takiej. Nie założę krótkich spódnic czy sukienek przez okropny cellulit na nogach. Nawet, gdy jest bardzo ciepło, zakrywam dolną część ciała, bo bardzo się jej wstydzę”.

Ewelina

„Jestem Trenerką Personalną i prowadzę zajęcia dla kobiet w klubie fitness. Cellulit na udach i pośladkach nie znika mimo aktywności fizycznej i zbilansowanej diety. Potrzebuję pomocy specjalistów”.

Daria

„Borykam się z wieloma problemami natury estetycznej. Mam kilka zbędnych kilogramów, ale nie przeszkadzają mi tak bardzo, jak cellulit na udach i pośladkach. To przez niego od wielu lat nie byłam na plaży. Zdecydowanie potrzebuję zmiany”.

Iwona

Cellulit to problem, z którym zmaga się zdecydowana większość kobiet. To nierówne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą, powoduje na jej powierzchni widoczne grudki i fałdy. Jest wiele przyczyn jego powstawania: zaburzenia gospodarki hormonalnej, predyspozycje genetyczne, brak aktywności fizycznej a nawet zła dieta. Cellulit to najczęstszy problem natury estetycznej, który wywiera negatywny wpływ na nasze samopoczucie.

Likwidacja cellulitu – proponowane zabiegi:

Zabiegi kosmetologiczne:

Endermologia LPG Alliance 

Onda Deka 

Accent Prime Vela Shape III                                                   Storz Medical 

Zabiegi lekarskie:

ALIDYA

Karboksyterapia  

 


Wiotka skóra

„Dużo wysiłku wkładam w pracę nad wymarzoną sylwetką. Dzięki diecie i regularnym ćwiczeniom schudłam już 15 kg. Niestety wciąż nie czuję się dobrze we własnym ciele. Wiotka skóra nie pozwala mi w pełni cieszyć się z tego, co osiągnęłam. Wiem, że z tym problemem nie poradzę sobie sama, dlatego zaufam ekspertom”.

Magda

„Mam 51 lat. Jestem najstarsza w zespole, więc bardzo zależy mi na młodym wyglądzie. Dbam o siebie, dobrze się ubieram i uprawiam sport. Niestety mimo odpowiedniej pielęgnacji moja skóra nie jest już taka jędrna jak kiedyś. Wiem, że dobry krem nie wystarczy, żeby pozbyć się wiotkiej skóry na szyi i twarzy”.

Ewa

„Po porodzie nie mogę pogodzić się z utratą sylwetki. Szybko wróciłam do dawnej wagi, ale moim największym problemem jest wiotka skóra na brzuchu. Poświęcam wiele czasu i energii na ćwiczenia i dietę, ale domowe sposoby nie dają oczekiwanych efektów”.

Ewelina

Wiotkość to element procesu starzenia się skóry, a także efekt gwałtownej zmiany wagi – na skutek intensywnego odchudzania lub przebytej choroby. Nadmierne opadnięcie i utrata jędrności skóry powoduje dyskomfort i rodzi problemy natury estetycznej. W Klinice Miracki proponujemy wiele możliwości na ich rozwiązania.

Eliminacja wiotkiej skóry – proponowane zabiegi:


Jak wziąć udział w Akcji Ciało 2023?

Zgłoś się do naszych znakomitych Doradców i opowiedz o problemie, z jakim się mierzysz.

Zostaniesz skierowana do odpowiedniego Specjalisty, który podczas konsultacji dobierze najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Od marca 2023 możesz skorzystać z  pakietów zabiegowych: BASIC oraz PREMIUM gwarantujących najlepsze światowe technologie w najniższych cenach!

Sprawdź, jakie wyjątkowe oferty przygotowaliśmy dla Ciebie. Odwiedź nasz sklep internetowy:

Pomożemy i Tobie! 🤍

Napisz: rejestracja@klinikamiracki.pl

Śledź nas na naszych social mediach!

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki