Akcja Depilacja - wybierz gładkość

Idealnie gładka skóra bez powracających włosków, codziennego golenia maszynką czy bólu depilacji woskiem, jest w Twoim zasięgu! Stworzyliśmy program Akcja Depilacja zarówno z myślą o osobach, które pragną rozpocząć i wypróbować depilację laserową, jak i Pacjentach, którzy chcieliby wykonać zabiegi przypominające lub pozbyć się zbędnych włosków z kolejnych obszarów. Tylko do końca września możesz dowolnie łączyć i testować epilację, aby przekonać się o jej niebywałej skuteczności! Uczestnicząc w Akcji Depilacji zyskujesz:

  • zabiegi depilacji laserowej w prestiżowej klinice w najlepszych cenach w roku,
  • trwały efekt gładkiej skóry bez podrażnień i wrastających włosków,
  • możliwość przetestowania aż 3 rodzajów laserów najnowszej generacji,
  • szansę wypróbowania epilacji na dowolnym obszarze,
  • okazję, by wykonywać zabiegi depilacji laserowej u 15 doświadczonych kosmetologów we wszystkich naszych placówkach!

Pakiety dające morze możliwości

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa rodzaje pakietów (CLASSIC i SPECIAL), które pozwolą Ci nie tylko na korzystanie z najlepszych cen depilacji laserowej, ale także dowolne testowanie i miksowanie laserów najnowszej generacji: Thunder MT, Palomar Vectus i Motus AX DEKA. Możesz zmieniać obszary zabiegowe, wybierać spośród naszych 15 kosmetologów i korzystać z 4 placówek: w Centrum, na Mokotowie, Żoliborzu i Ursynowie.

PAKIET CLASSIC: Wpłać 500 zł zadatku i korzystaj z pakietowych cen podstawowych na zabiegi epilacji laserami Vectus Palomar, Thunder MT i Motus AX DEKA. Otrzymaj indywidualny plan zabiegowy oraz bezpłatną konsultację kosmetologa w zakresie zabiegów epilacji laserowej. Realizowane w ramach promocji zabiegi rozliczane są z wpłaconych zadatków.

PAKIET SPECIAL: Wpłać 1000 zł zadatku i korzystaj z pakietowych cen specjalnych na zabiegi epilacji laserami Vectus Palomar, Thunder MT i Motus AX DEKA. Otrzymaj indywidualny plan zabiegowy oraz bezpłatną konsultację kosmetologa w zakresie zabiegów epilacji laserowej. Realizowane w ramach promocji zabiegi rozliczane są z wpłaconych zadatków.

W ramach promocji możesz w najlepszych cenach testować wszystkie trzy technologie do epilacji laserowej - Vectus, Thunder i Motus oraz dowolnie miksować zabiegi w ramach obszarów bez konieczności kupowania regularnych pakietów zabiegowych!

Promocja obowiązuje w terminie 07.09-30.09.2020 r. i nie łączy się z innymi promocjami.

Pakiet CLASSIC lub SPECIAL możesz kupić w jednej z naszych placówek (Mokotów - al. Wilanowska 67, Centrum - ul. Królewska 18, Ursynów - al. KEN 54, Żoliborz - ul. Kaliny Jędrusik 7) lub dokonując przelewu na konto 17 1140 2017 0000 4802 1308 2052 z przesłaniem potwierdzenia zapłaty na adres: rejestracja@klinikamiracki.pl. W tytule przelewu wpisz "Akcja Depilacja - imię i nazwisko - nazwa zabiegu".

Ciesz się gładką skórą!

+48 221 030 030
rejestracja@klinikamiracki.pl

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki