endermologia, ujędrnianie skóry, masaż próżniowy, modelowanie sylwetki, wyszczuplanie ciała

Ujędrnianie skóry, wyszczuplanie ciała i ogólne modelowanie sylwetki to jedne z najpopularniejszych zabiegów, jakimi zajmuje się profesjonalna medycyna estetyczna. I chociaż rynek ten rozwija się bardzo szybko i co miesiąc królują na nim kolejne nowości, są zabiegi, które śmiało możemy uznać za ponadczasowe. Takim złotym standardem, evergreenem w modelowaniu ciała, jest bez wątpienia endermologia. To delikatna terapia, całkowicie naturalna i zapewniająca efekt w postaci jędrnej, sprężystej skóry, o prawidłowej gęstości. Znana już w nowej odsłonie jako endermologii LPG Alliance, która miała swoją ogólnopolską premierę w Klinice Miracki, endermologia LPG jest jeszcze skuteczniejsza.

Masaż próżniowy, czyli jak skutecznie ujędrnić skórę


Kiedy pacjenci w naszych klinikach zadają pytanie o to, jak ujędrnić skórę, pierwszą odpowiedzią zawsze jest masaż próżniowy. Najskuteczniejsze i najlepsze urządzenie, które wykorzystuje technologię masażu podciśnieniowego to Endermologie LPG Alliance.  Na czym polega przewaga tej technologii nad innymi?
Endermologia, powszechnie znana też pod nazwą masaż endermologiczny, swoją ogromną popularność zawdzięcza wielu czynnikom. Przede wszystkim jest to metoda całkowicie naturalna, kompletnie nieinwazyjna, pobudzająca cały organizm do aktywności. Drenuje, detoksykuje, działa relaksująco i jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów ujędrniających. Co ważne, na pytanie: „jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?”, odpowiemy bez wahania – niemal żadnych! W przypadku braku przeszkód do robienia masażu, nie ma również przeciwwskazań do zabiegów endermologii. A skuteczność w wyszczuplaniu, precyzja w „zasysaniu skóry” i dokładność dzięki używaniu specjalnych wałków, znacząco przewyższa efektywność masażu wykonywanego ręcznie.

endermologia, ujędrnianie skóry, masaż próżniowy, modelowanie sylwetki, wyszczuplanie ciała

Urządzeń do modelowania sylwetki, o czym mówimy niejednokrotnie w naszych artykułach, jest niezwykle dużo: od sprzętów wykorzystujących fale radiowe, ultradźwięki, światło lasera, podczerwień, aż po te, których działanie oparte jest na masażu podciśnieniowym. W różnych urządzeniach technologie łączą się i przeplatają. Wszystkie one są doskonałym sposobem na ujędrnianie skóry po odchudzaniu. Jednak to właśnie endermologia, przez lata skutecznych zabiegów, zdobyła sobie serca zarówno pacjentów, jak i najlepszych kosmetologów. Efekty tego rodzaju masażu są bowiem nie do przecenienia. Jest to zabieg, po którym skóra staje się gładsza, gęstsza, bardziej sprężysta. Co więcej, pomaga w skutecznym usuwaniu komórek tłuszczowych i jako jeden z nielicznych zabiegów, od kilkudziesięciu lat jest obecny na rynku, wciąż stanowiąc skuteczną odpowiedź na pytanie „jak ujędrnić ciało?”.

Najnowszy zabieg endermologii dostępny w Klinice Miracki

Wiosną tego roku w Klinice Miracki miała miejsce ogólnopolska premiera najnowszego patentu marki Endermologie LPG. Nowy patent sprawił, że Endermologie LPG Alliance stała się jeszcze doskonalsza i efektywniejsza. Endermologia LPG w Warszawie, w tej nowej odsłonie, osiągalna jest obecnie w niewielu klinikach, m.in. w obu naszych placówkach: w Klinice Miracki oraz Angel Factory. Czym obecny patent różni się od tradycyjnej endermologii starszej generacji? Przede wszystkim zupełnie nową głowicą, dzięki której zabieg jest trzykrotnie głębszy. Podczas jednego przejścia głowicy przez skórę, masaż zapewnia jednoczasowy efekt ujędrniający, wyszczuplający i redukujący cellulit. W ten sposób Endermologie LPG Alliance integruje w sobie wszystkie trzy funkcje, które w tradycyjnej endermologii wymagały trzech „przejść” głowicy. Jednocześnie masaż stał się przyjemniejszy i bardziej relaksujący. Jest to również efekt zmian konstrukcyjnych w obrębie głowicy zabiegowej. Najważniejsze jednak są szybciej zauważalne pierwsze efekty endermologii. Już po 3 zabiegach pacjent widzi znaczącą zmianę w kondycji i sprężystości skóry.

Ujędrnianie skóry – zabiegi w Warszawie

Jeżeli szukacie Państwo najlepszych adresów, pod którymi możecie wykonać zabiegi modelowania ciała w Warszawie, zapraszamy do naszej sieci klinik. W Klinice Miracki oraz Angel Factory możemy Państwu zaoferować nie tylko najnowocześniejsze urządzenia, światowe i ogólnopolskie premiery najbardziej innowacyjnych i najświeższych technologii, ale też jeden z najbardziej wyspecjalizowanych zespołów lekarzy i kosmetologów. Nasi eksperci na bieżąco szkolą się i udoskonalają techniki zabiegowe pod okiem renomowanych specjalistów, zasięgają wiedzy bezpośrednio u producentów i uczestniczą w szeregu warsztatów praktycznych. Dzięki temu nieustannie poszerzają swoje umiejętności, aby każdego dnia oferować Państwu coraz lepsze, bezpieczniejsze i skuteczne zabiegi. Jesteśmy również jedną z niewielu klinik w Polsce, w których opracowywane są autorskie procedury zabiegowe oraz indywidualne plany medyczne łączące poszczególne zabiegi w pakiety terapeutyczne, perfekcyjnie dopasowane do potrzeb skóry każdego pacjenta.