Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Aleksandra Ciok

Asystentka lekarza medycyny estetycznej

Jest studentką kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Już niedługo zdobędzie tytuł licencjata z tej specjalizacji. Stawia jednak na ciągły rozwój i nie zamierza na tym zakończyć swojej edukacji. Pracując jako asystentka lekarza medycyny estetycznej w Klinice Miracki przede wszystkich skupia się na jak najlepszym samopoczuciu Pacjenta. Dąży do tego, żeby każdy Pacjent, który mija próg kliniki czuł się w pełni zaopiekowany oraz otrzymał odpowiedź na każde nurtujące go pytanie. Uwielbia prace z ludźmi, a jeszcze bardziej uśmiech, który widzi na ich twarzy po zakończonym zabiegu.

Klinika Miracki to dla niej miejsce, które daje jej wiele możliwości nauki od najlepszych specjalistów i ciągłego poznawania nowości zabiegowych.  Uważa, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, zaczynając od zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kończąc na zabiegach kosmetologicznych. Cieszy się, że Klinika Miracki zapewnia jej nieustany rozwój i  może poznawać mnóstwo ciekawych i inspirujących osób zarówno wśród współpracowników, jak i Pacjentów.              

Jej pasją są podróże. Uwielbia odkrywać różne zakątki  świata i poznawać ich kultury. Jest również pasjonatką sportów wodnych oraz prowadzenia zdrowego trybu życia. Uważa, że ma w życiu szczęście ponieważ jej zawód, to również jej pasja. Wolny czas najczęściej spędza z bliskimi. Jest osobą komunikatywną, otwartą  i pełną empatii . Uśmiech na jej twarzy to podstawa.

 

 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki