Menu

Bądź królową w swoim ciele!

Doskonale wymodelowane ciało, przepiękna proporcjonalna, szczupła sylwetka bez drakońskich diet i morderczych ćwiczeń? Oczywiście! W Klinice Miracki oferujemy pełne spectrum zabiegów modelujących i wyszczuplających. Spektakularne efekty można osiągnąć już po kilku tygodniach – wszystko w zależności od Państwa oczekiwań, otwartości na inwazyjność zabiegu, czasu, którym dysponujecie na przeprowadzenie zabiegu i rekonwalescencję. Nasi lekarze z przyjemnością doradzą dobór optymalnej metody i poprowadzą Państwa przez całą terapię, służąc profesjonalną radą, opieką pozabiegową i dbając o jak najlepsze wyniki.

Pośród zabiegów modelujących sylwetkę, największą popularnością wśród naszych Pacjentów cieszy się ultradźwiękowa liposukcja połączona z lipotransferem tłuszczu w inny, wybrany obszar. Zabieg ten jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich Pacjentów, którym zależy na szybkiej, zauważalnej zmianie wyglądu i precyzyjnym wyrzeźbieniu sylwetki. Najpopularniejsze zabiegi z tej kategorii dotyczą wyszczuplania obszarów brzucha, boczków, ud czy pośladków i jednoczesnego transferu tkanki tłuszczowej do modelowania biustu.

Pacjentom, których oczekiwania mniej związane są z wyszczuplaniem, a bardziej z precyzyjnym wymodelowaniem sylwetki – osiągnięciem idealnego kształtu kolan, pozbyciem się „pelikanów”, które wraz z wiekiem pojawiają się na ramionach większości kobiet, czy pozbyciem się ginekomastii u panów, polecamy zabiegi delikatnej liposukcji laserowej z ujędrnianiem.

Szczególnym zabiegiem w tej kategorii jest autorski zabieg małoinwazyjnego liftingu twarzy opracowany przez doktora Krzysztofa Mirackiego.

Z kolei Ci Pacjenci, którzy nie są gotowi na interwencję chirurgiczną najchętniej korzystają z łączonych technologii ultradźwięków i radiofrekwencji skojarzonych w jednym urządzeniu Accent. Cykl zabiegów ujędrniająco-odchudzających przy stosowaniu odpowiedniej diety i zaleceń pozabiegowych przynosi naprawdę rewolucyjne efekty!
Poza wymienionymi zabiegami zbawienne dla modelowania i ujędrniania sylwetki są również choćby terapie Endermologie LPG, zabiegi iniekcyjne czy zabiegi mikroplazmą. Aby wybrać optymalną dla siebie metodę, najlepiej skorzystać z konsultacji lekarskiej i wspólnie z ekspertem Kliniki Miracki wybrać zabieg lub terapię łączoną, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

„Efekt Mefista, czyli co potrafi laser pikosekundowy” – wywiad z doktorem Krzysztofem Mirackim dla elleman.pl

„Efekt Mefista, czyli co potrafi laser pikosekundowy” – wywiad z doktorem Krzysztofem Mirackim dla elleman.pl

24.04.2019

Elleman.pl kwiecień 2019, „Efekt Mefista, czyli co potrafi laser pikosekundowy” – wywiad z doktorem Krzysztofem Mirackim, 10-letnim praktykiem w laseroterapii i jednym z najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce.

Czytaj dalej