Menu

To będzie rok dla Twojego ciała!

Jak rozpocząć tegoroczny karnawał z idealną sylwetką? Doskonałym pomysłem jest skorzystanie z naszej niezwykłej promocji zabiegów na ciało. Po raz pierwszy proponujemy Państwu nie tylko doskonałe ceny zabiegów, ale też możliwość samodzielnego komponowania pakietów i darmowej weryfikacji swojego wyboru, z naszymi lekarzami.

Warto też pamiętać, że rozpoczęcie sesji zabiegów na ciało teraz, na początku roku spowoduje, że kiedy nadejdą ciepłe, letnie miesiące nie będziecie musieli już zastanawiać się jak zrzucić kilka zbędnych kilogramów i ujędrnić skórę. Jeżeli skomponujecie swój doskonały, dopasowany do Waszych potrzeb pakiet teraz, na początku roku – najlepsze rezultaty osiągnięcie właśnie na koniec wiosny. A zatem bez trudu możecie połączyć dwa aspekty: doraźną, błyskawiczną poprawę sylwetki na karnawałowe przyjęcia i jednocześnie zadbać o długotrwały efekt ujędrnienia i wyszczuplenia, z którego będziecie cieszyć się przez wiele miesięcy!
Wyjątkowa oferta zabiegów w ramach naszej akcji to przede wszystkim:

POJEDYNCZE CENY ZABIEGÓW W CENACH PAKIETOWYCH – RABATY NAWET DO 50%
oraz
DARMOWA KONSULTACJA LEKARSKA. 

Aby skorzystać z oferty, wystarczy dokonać zakupu zabiegów wchodzących w skład promocji za minimum 2 000 zł. Z pewnością efekty takiej terapii będą Was cieszyły przez bardzo długi czas! A zatem zapraszamy do komponowania swoich własnych pakietów z poniższych zabiegów:
1. Vela Shape III – modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu dzięki skojarzonej terapii podciśnieniem i falam RF (cena już od 400 zł)
2. Accent Prime – kompleksowe modelowanie sylwetki z najnowocześniejszym urządzeniem łączącym najsilniejsze fale RF z redukującymi tłuszcz ultradźwiękami  (cena już od 350 zł)
3. Endermologia LPG – evergreen wśród zabiegów na ciało – masaż z podciśnieniem, o doskonałych efektach ujędrnienia, wyszczuplenia, redukcji cellulitu  (cena już od 100 zł)
4. Drenaż limfatyczny – najskuteczniejsze zabiegi wspierające odchudzanie i modelowanie ciała dzięki technologii podciśnienia  (cena już od 80 zł)
5. Karboksyterapia – najnowocześniejsza technologia Venusian – iniekcja CO2 – kompleksowe pobudzenie regeneracji kondycji skóry  (cena już od 160 zł)
6. Lipoliza iniekcyjna – błyskawiczne usuwanie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej dzięki iniekcji substancji aktywnej opracowanej specjalnie z myślą o szybkim wyszczuplaniu  (cena już od 280 zł)
7. Mezoterapia igłowa preparatem Alidya – najlepsza metoda iniekcyjna walki z cellulitem – gruntowna poprawa kondycji skóry  (cena już od 280 zł)

Po szczegóły oferty oraz w celu umówienia się na zabiegi zapraszamy do kontaktu z naszym działem recepcyjnym rejestracja@klinikamiracki.pl i pod numerem telefonu 605 608 905.

Zobacz również

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej