Zaffiro to nowoczesny zabieg odmładzający, który pokochały polskie gwiazdy. Dlaczego zyskał sobie takie uznanie? Ponieważ jest bardzo skuteczny w liftingowaniu skóry, redukowaniu zmarszczek i ujędrnianiu. Jednocześnie jest zupełnie bezinwazyjny. Pozwala cieszyć się efektami od razu po zabiegu i nawet tego samego dnia wyjść na czerwony dywan, albo na spotkanie ze znajomymi lub randkę. Jaki jest sekret Zaffiro? Poznaj szczegóły zabiegu, jego efekty i dowiedz się jak Zaffiro liftinguje skórę twarzy, ujędrnia, redukuje zmarszczki i niweluje wiotką skórę.

Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

Zaffiro to termolifting, czyli zabieg ujędrniający skórę, oparty na oddziaływaniu temperatury. Podczas zabiegu emitowane jest promieniowanie podczerwone o odpowiedniej długości fali. Dzięki precyzyjnie dobranym parametrom, możliwe jest jednolite podgrzanie głębokich warstw skóry właściwej. W wyniku efektu termicznego, włókna kolagenowe zostają podrażnione, a to skutkuje skróceniem ich do pierwotnej długości. Dodatkowo, zabieg działa pobudzająco na fibroblasty – mobilizuje je do produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie możemy cieszyć się zagęszczoną, obkurczoną skórą, czyli w skrócie – młodzieńczym wyglądem. Zabieg nadaje skórze sprężystości i elastyczności. To oznacza zredukowanie zmarszczek i wiotkiej skóry.

Zaffiro na wielkie wyjście

Zaffiro to bezinwazyjny zabieg, który można wykonać nawet w dniu wielkiego wyjścia, przed randką czy spotkaniem z przyjaciółmi. Mówiąc o bezinwazyjnym termoliftingu, mamy na myśli taki zabieg, który nie powoduje silnego bólu, nie skutkuje powstaniem dużych podrażnień, blizn czy uciążliwych efektów ubocznych. Zaletą takiego zabiegu jest niemal natychmiastowy powrót do codziennych czynności, bez siniaczków lub śladów po iniekcji. Zabieg Zaffiro liftinguje skórę, likwiduje zmarszczki a Pacjent może cieszyć się natychmiastowym efektem poprawy wyglądu skóry. Cera wygląda świeżo, skóra jest zagęszczona i wygląda promiennie.

Zaffiro można traktować jako tak zwany zabieg bankietowy, czyli taki który działa niemal od razu i nie pozostawia uciążliwych śladów.
Pierwsze efekty są widoczne od razu, a pełen rezultat zauważymy po około trzech miesiącach. To czas, którego skóra potrzebuje by naturalnie się zregenerować i dopełnić doskonałego efektu termoliftingu.

Zaffiro – w czym mi pomoże

Bezinwazyjny termolifting Zaffiro jest idealnym zabiegiem do liftingowania zarówno skóry twarzy jak i ciała. Zabieg wygładza zmarszczki, bruzdy, podnosi policzki i koryguje owal twarzy. Skóra staje się napięta i bardziej rozświetlona. Jest również doskonały w poprawianiu wyglądu szyi. Obkurcza skórę i likwiduje jej wiotkość. Dzięki temu szyja wygląda znacznie młodziej. Zaffiro to także idealny zabieg liftingujący skórę na ramionach, ujędrniający skórę na piersiach i obkurczający nadmiar skóry na brzuchu. Działa również na liftingowanie zwisającej skóry nad kolanami – to bardzo pomocny zabieg, ponieważ tę partię ciała trudno wyćwiczyć by pozbyć się wiotkiej skóry. Zaffiro ma bardzo wiele zastosowań w walce z wiotką skórą i zmarszczkami. Ze względu na bezpieczeństwo i bezinwazyjność stanowi również doskonały krok w profilaktyce antystarzeniowej. Zabieg można wykonać nie czekając aż zmarszczki się pogłębią i utrwalą – Zaffiro działa już na pierwsze oznaki starzenia.

Ekstra połączenie Zaffiro: Termolifting i peeling wodny

Peeling wodny Zaffiro to pierwszy etap zabiegu. Przygotowuje skórę do działania podczerwieni. Oczyszcza ją, złuszcza i chłodzi. Skóra jest przygotowana na kolejny etap zabiegu, a przy okazji rozświetlona i oczyszczona. Waterpeeling może mieć również działanie odżywcze. To strumień powietrza i wody, ale może być wzbogacony o składniki aktywne. Peeling można włączyć do całorocznej pielęgnacji, ze względu na jego odżywcze i oczyszczające działanie.

Po wykonaniu peelingu wodnego rozpoczyna się drugi etap zabiegu, czyli działanie podczerwieni. Specjalna głowica, wyposażona w szkło szafirowe bezpiecznie emituje falę podczerwoną i rozpoczyna w skórze proces termoliftingu. Podczas zabiegu naprzemiennie następuje chłodzenie, dzięki czemu zabieg jest niemal bezbolesny. Dzięki swej precyzji nie narusza naczyń krwionośnych ani nerwów.

Zaffiro może być wykonywany o każdej porze roku, nawet na opalonej skórze (pod warunkiem, że skóra nie jest poparzona ani podrażniona).
Przynosi natychmiastowe efekty, daje również długofalowe rezultaty – pełen efekt przychodzi po trzech miesiącach – tyle trwa produkcja kolagenu, który namnaża się w wyniku działania termoliftingu.

To zabieg uwielbiany przez polskie gwiazdy i nasze Pacjentki.

Dowiedz się więcej o termoliftingu Zaffiro:

Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

| | | | | | | | |