promocje Black Friday 2022

Black Friday 2022 – zaczynamy SHOW w Klinice Miracki. Promocje do 97% OFF!

Zachwycaj! Poczuj się jak gwiazda. Podaruj sobie wszystko, co najlepsze. Zaczynamy Black Friday Show w Klinice Miracki. W święto promocji czekają na Ciebie spektakularnie niskie ceny na wszystkie najlepsze zabiegi. Promocyjne ceny z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, a nawet zabiegi chirurgiczne. Szeroki wachlarz możliwości naszej kliniki poprowadzi Cię ku wymarzonemu pięknu. Skorzystaj z najlepszych cen z okazji Black Friday już teraz!

Kiedy przypada Black Friday 2022?

Black Friday w Polsce, czyli inaczej Czarny Piątek przywędrował do nas z USA. Przypada dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia w ostatni piątek listopada. W tym roku wypada 25 listopada. To wyjątkowy czas gorących promocji i szaleństwo zakupowe. Wyprzedaże z okazji Black Friday, Black Week i Cyber Monday 2022 w Polsce to nie tylko najlepsze ceny w roku dla klientów na smartfony, laptopy, telewizory, elektronikę, sprzęt agd, produkty do domu i ogrodu i oferty odzieżowe. Wiele sklepów deklaruje wielką wyprzedaż, która dotyczy sklepów stacjonarnych oraz rynek handlu internetowego, gdzie podczas robienia zakupów można skorzystać z darmowej dostawy. Klinika Miracki w roku 2015 była pierwszą Kliniką medycyny estetycznej, która zaoferowała swoim Pacjentom skorzystanie z najniższych cen na zabiegi z tej okazji. Z każdym rokiem czas ten staje się najbardziej wyczekiwanym momentem w roku dla naszych Pacjentów. Nasi Pacjenci wiedzą, że mogą na nas liczyć, dlatego chętnie korzystają z tej wyjątkowej okazji. W Klinice Miracki największe wyprzedaże w roku rozpoczynamy już 18 listopada! W tym roku Black Friday będziemy obchodzić do 27 listopada do końca dnia, co oznacza, że 28 listopada nie skorzystasz już z zabiegów medycyny estetycznej w niższej cenie. Z myślą o naszych Pacjentach, przez okrągły tydzień, oferujemy zabiegi medycyny estetycznej w najlepszej cenie w roku. 

Promocje na Black Friday w Klinice Miracki (Warszawa, Katowice)

W Klinice Miracki Black Friday to tradycja, podczas której stwarzamy naszym Pacjentom możliwość skorzystania z najlepszych zabiegów w najniższej cenie. Tegoroczny Black Friday Show to najlepsze ceny na zabiegi: 

 • epilacji laserowej do -66% OFF, już od 40 zł, 
 • laserowego odmładzania do 70% OFF, już od 300 zł, 
 • mezoterapii igłowej do 60% OFF, już od 180 zł, 
 • zabiegi z użyciem wypełniaczy preparatem kwasu hialuronowego do 56% OFF, już od 700 zł,
 • HIFU do 79% OFF, od 490 zł. 
 • Absolutną gwiazdą tegorocznego Black Friday jest VOUCHER za 3000 zł, który umożliwia korzystanie z cen Black Friday przez 24 miesiące! Dzięki temu przez dwa lata będziesz miała możliwość korzystania z naszych wyjątkowych cen. 

Voucher znajdziesz w e-sklepie Kliniki Miracki oraz w naszych stacjonarnych placówkach w Warszawie i Katowicach. Jeżeli zdecydujesz się na zakup Vouchera on-line, możesz go pobrać i zapisać na swoim smartfonie, wystarczy, że pokażesz go nam podczas swojej wizyty. Nasi Pacjenci uwielbiają Black Friday w naszej Klinice, co trzeci przyznaje, że czeka na zakup Vouchera w ramach Black Friday. Ubiegły rok, jak i poprzedzający pokazał nam, że Voucher z każdym rokiem staje się największym i najbardziej wyczekiwanym hitem dla naszych Pacjentów. 

Obniżka cen w Klinice Miracki w Warszawie i Katowicach, czy warto czekać?

Pandemia i czas spędzony w domu spowodowały, że częściej rezygnujemy z makijażu. Zaczęliśmy bardziej dbać o skórę i naturalnie piękny wygląd. Chętniej inwestujemy większe środki w stosowane w medycynie estetycznej technologie, aby uzyskać trwałe efekty na lata. Inflacja i stale rosnące ceny powodują, że chętniej sięgamy z promocji na Czarny Piątek. Większość miejsc jednak obniża ceny maksymalnie 30 proc. W Klinice Miracki w trakcie Black Friday masz okazję skorzystać z cen aż do 97% OFF! Spektakularne obniżki dotyczą całego wachlarza zabiegów, dostępnych w naszej Klinice. Czy warto czekać? Oczywiście!

W tym roku prezentujemy cenowy SHOW:

Tegoroczny Czarny Piątek – jak skorzystać z promocji?

Zabiegi w ramach oferty BLACK FRIDAY można kupić i wykonać w każdej z placówek Kliniki Miracki w Warszawie: na Mokotowie przy al. Wilanowskiej 67, w Centrum przy ul. Królewskiej 18, na Ursynowie przy al. KEN 54, na Żoliborzu przy ul. Jędrusik Kaliny 7, w Katowicach przy ul. Żelazna 2. 

Płatność za zabiegi w ramach oferty BLACK FRIDAY może być również zrealizowana przelewem. Jeżeli chcesz skorzystać z tej formy płatności prosimy o dokonywanie wpłat na konto: mBank 40 1140 1977 0000 4798 0300 1001 wpisując w tytule przelewu „Black Friday 2022 – imię nazwisko – nazwę zabiegu”. 

W naszej klinice istnieje także możliwość wygodnej płatności ratalnej w systemie Mediraty.

Zachęcamy do skorzystania z VOUCHERA BLACK FRIDAY SHOW do kupienia on-line na naszej stronie oraz w stacjonarnie w placówkach. Zakup Vouchera o wartości 3 000 zł uprawnia do korzystania z cen Black Friday aż przez 24 miesiące oraz do gratisowej konsultacji lekarskiej, podczas której zostanie skomponowana terapia idealnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań Pacjenta. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są pewne, jakie zabiegi wybrać oraz, kiedy je zrealizować. Black Friday jest także szansą na to, by spróbować czegoś nowego i po raz pierwszy skorzystać z naszej oferty. Nasi Doradcy Pacjenta pomogą Ci znaleźć zabieg idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki