Menu

BLACK FRIDAY w KLINICE MIRACKI! Rabaty do 88% i nowe możliwości finansowania! Takiej oferty jeszcze nie było!

Choć nasze placówki są dziś nieczynne – BLACK FRIDAY trwa dalej, bo aż do północy! Wystarczy, że wyślesz przelew na wybrane przez siebie zabiegi z oferty Black Friday i jego potwierdzenie prześlesz na adres: rejestracja@klinikamiracki.pl – na zabieg możesz umówić się w kolejnych dniach korzystając z porad naszych ekspertów.

„Kolor czarny detronizuje wszystko” zwykła mawiać ponadczasowa ikona mody i elegancji, Coco Chanel. My, na kolor czarny stawiamy tylko raz w roku – w czasie trwania BLACK FRIDAY! I trawestując wielką projektantkę głosimy: „BLACK FRIDAY detronizuje wszystkie ceny”

W tym roku proponujemy Wam czterodniowe szaleństwo cenowe! Promocję BLACK FRIDAY zaczynamy już dziś, a kończymy dopiero w niedzielę!
Najwyższe rabaty to nawet  88% upustu od regularnej ceny!  To niepowtarzalna okazja, aby zafundować sobie odrobinę piękna i luksusu. Tym bardziej, że choć zabiegi objęte promocją można wykupić tylko do najbliższej niedzieli 26 listopada to wykorzystać można je przez trzy, a niektóre nawet przez sześć miesięcy.
W naszej ofercie jeszcze więcej nowości! System ratalny Mediraty pozwoli Wam sfinansować zabiegi wykupione w ramach pakietu BLACK FRIDAY!
Możecie też wykupić dla najbliższych bony upominkowe w cenach promocyjnych BLACK FRIDAY! Wystarczy, że opłacicie wybraną kwotę w czasie trwania promocji, a na zabiegi, na które zdecyduje się obdarowaną osoba będą obowiązywały ceny BLACK FRIDAY!
Zabiegi z oferty Black Friday można kupić i wykonac w każdej z placówek naszej kliniki: na Mokotowie przy al. Wilanowskiej 67, w Śródmieściu, w nowootwartej placówce przy ul. Królewskiej 18 i na Ursynowie przy al. KEN 54.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów, cennikiem BLACK FRIDAY i regulaminem promocji! Nasi Doradcy Pacjenta z przyjemnością pomogą Wam w wyborze najlepszych zabiegów i pakietów.
Kontakt z Doradcami Pacjenta:
Płatność za zabiegi w ramach oferty BLACK FRIDAY przyjmujemy gotówką, w siedzibie kliniki lub przelewem. Jeżeli chcecie Państwo zrealizować przelew, prosimy o płatność na konto: mBank 66 1140 2017 0000 4502 1309 6643 oraz wpisanie w tytule przelewu: imienia, nazwiska, nazwy zabiegu oraz hasła BLACK FRIDAY
Zapraszamy serdecznie!

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej