Choć nasze placówki są dziś nieczynne – BLACK FRIDAY trwa dalej, bo aż do północy! Wystarczy, że wyślesz przelew na wybrane przez siebie zabiegi z oferty Black Friday i jego potwierdzenie prześlesz na adres: rejestracja@klinikamiracki.pl – na zabieg możesz umówić się w kolejnych dniach korzystając z porad naszych ekspertów.
„Kolor czarny detronizuje wszystko” zwykła mawiać ponadczasowa ikona mody i elegancji, Coco Chanel. My, na kolor czarny stawiamy tylko raz w roku – w czasie trwania BLACK FRIDAY! I trawestując wielką projektantkę głosimy: „BLACK FRIDAY detronizuje wszystkie ceny”

W tym roku proponujemy Wam czterodniowe szaleństwo cenowe! Promocję BLACK FRIDAY zaczynamy już dziś, a kończymy dopiero w niedzielę!
Najwyższe rabaty to nawet  88% upustu od regularnej ceny!  To niepowtarzalna okazja, aby zafundować sobie odrobinę piękna i luksusu. Tym bardziej, że choć zabiegi objęte promocją można wykupić tylko do najbliższej niedzieli 26 listopada to wykorzystać można je przez trzy, a niektóre nawet przez sześć miesięcy.


W naszej ofercie jeszcze więcej nowości! System ratalny Mediraty pozwoli Wam sfinansować zabiegi wykupione w ramach pakietu BLACK FRIDAY!
Możecie też wykupić dla najbliższych bony upominkowe w cenach promocyjnych BLACK FRIDAY! Wystarczy, że opłacicie wybraną kwotę w czasie trwania promocji, a na zabiegi, na które zdecyduje się obdarowaną osoba będą obowiązywały ceny BLACK FRIDAY!
Zabiegi z oferty Black Friday można kupić i wykonac w każdej z placówek naszej kliniki: na Mokotowie przy al. Wilanowskiej 67, w Śródmieściu, w nowootwartej placówce przy ul. Królewskiej 18 i na Ursynowie przy al. KEN 54.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów, cennikiem BLACK FRIDAY i regulaminem promocji! Nasi Doradcy Pacjenta z przyjemnością pomogą Wam w wyborze najlepszych zabiegów i pakietów.
Kontakt z Doradcami Pacjenta:
rejestracja@klinikamiracki.pl
tel. 221 030 030
tel. 605 905 608
Płatność za zabiegi w ramach oferty BLACK FRIDAY przyjmujemy gotówką, w siedzibie kliniki lub przelewem. Jeżeli chcecie Państwo zrealizować przelew, prosimy o płatność na konto: mBank 66 1140 2017 0000 4502 1309 6643 oraz wpisanie w tytule przelewu: imienia, nazwiska, nazwy zabiegu oraz hasła BLACK FRIDAY
Zapraszamy serdecznie!
| | | | |