Menu

Czy można wyszczuplić ciało w 25 minut?

Wyobraźcie sobie, że przychodzicie do kliniki medycyny estetycznej, a po 25 minutowym zabiegu wyraźnie widzicie efekty zabiegu wyszczuplającego… wydaje się niemożliwe, prawda? A jednak!

W tym roku do najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce, w tym oczywiście również do Kliniki Miracki trafiło nowe urządzenie: laser Sculpsure. I chociaż o jego niesamowitych możliwościach w zakresie modelowania i konturowania sylwetki słyszeliśmy już wiele, nie chcieliśmy uwierzyć, dopóki sami nie wypróbujemy. Pierwsze zabiegi testowe oszołomiły wszystkich naszych lekarzy i pierwsze Pacjentki.
Dokładnie tak, jak deklaruje producent, znana w świecie medycyny estetycznej z najlepszych, nowatorskich rozwiązań firma Cynosure – laser Sculpsure w 25 minut potrafi usunąć około 25% tkanki tłuszczowej z poddanego zabiegowi obszaru.

Nieinwazyjne wyszczuplanie – aplauz ekspertów

„Rynek medycyny estetycznej jest dosyć specyficzny. Często pojawiają się na nim rozwiązania, o których równie szybko zapominamy, bowiem marketingowe hasła znacząco przewyższają możliwości zabiegu. Jednak w przypadku lasera diodowego Sculpsure jest zupełnie inaczej – przekonaliśmy się o tym podczas pierwszych testowych zabiegów” mówi Anna Sobczyk, jeden z naszych managerów. Podobnie o tym niesamowitym urządzeniu wypowiadają się lekarze: „Światło o długości fali 1060 nm jest światłem powinowatym do komórek tłuszczowych, dlatego też laser Sculpsure przenikając aż 3 cm w głąb skóry Pacjenta, bardzo precyzyjnie wyłapuje te niechciane komórki i przegrzewając niszczy ich strukturę”  wyjaśnia właściciel kliniki doktor Krzysztof Miracki, jeden z najlepszych i najbardziej znanych ekspertów laseroterapii w Polsce.

Przygotowanie do zabiegu laserowego wyszczuplania Sculpsure
Przygotowanie do zabiegu laserowego wyszczuplania Sculpsure

Jak działa laser Sculpsure?

Rozbite komórki tłuszczowe organizm usuwa sam, naturalnymi sposobami. Jednak laser Sculpsure dodatkowo pobudza wewnętrzne struktury skóry do produkcji kolagenu, który wzmacnia skórę, nadaje jej elastyczności i sprężystości. Oczywiście Twój organizm potrzebuje czasu, żebyś w pełni mogła cieszyć się rezultatami tej niezwykłej terapii – skóra musi w swoim tempie przeprowadzić procesy przebudowy, namnażanie włókien kolagenowych wymaga czasu. Poza tym rozbite komórki tłuszczowe muszą zostać wyeliminowane z organizmu a to również kwestia czasu – zależna oczywiście od indywidualnych uwarunkowań organizmu. Jednak w przypadku terapii Sculpsure już po pierwszym zabiegu możecie zobaczyć znaczącą poprawę i zmianę wyglądu skóry. Niedowiarkom proponujemy zabawę z centymetrem – zmierzcie dokładnie obszar, który będziecie poddawać terapii przed zabiegiem i później, kiedy tylko zniknie leciutki obrzęk po zabiegu – mierzcie ten sam obwód – dzień po zabiegu, tydzień i kilka tygodni po nim. Efekty zaskoczą Was niepomiernie!

Oczywiście podobne efekty można osiągnąć dzięki liposukcji – zabieg chirurgiczny również błyskawicznie usunie niechciany tłuszcz. Jednak niewątpliwa przewaga lasera Sculpsure to nie tylko efekty, ale i sposób działania. Laser Sculpsure bowiem, w odróżnieniu od chirurgicznego usuwania tłuszczu jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym. Zaczerwienie i rozgrzanie skóry, delikatny obrzęk – to jedyne efekty pozabiegowe, które będą Wam towarzyszyć. A i to tylko przez chwilę.  Zupełnie inaczej niż w przypadku interwencji chirurga ze skalpelem, prawda? Szukacie haczyków? Nie ma. Naprawdę. Jeśli zastanawiacie się na przykład czy tak intensywny zabieg o spektakularnych efektach jest bolesny (w końcu wiele osób boi się terapii laserowych właśnie ze względu na towarzyszący im ból), to odpowiedź brzmi – otóż nie! To wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania urządzenie co prawda rozgrzewa skórę nawet do 47 stopni, ale jednocześnie ma wbudowane systemy chłodzące, które koją skórę podczas niespełna półgodzinnego zabiegu. W efekcie podczas pracy lasera odczuwacie jedynie rozgrzanie skóry, które nie wiąże się z dyskomfortem ani nieprzyjemnymi odczuciami.

Nasze doświadczenie, wiedza na temat medycyny estetycznej, nasza specjalizacja w zabiegach modelujących ciało, a przede wszystkim nasza zawodowa intuicja podpowiadają nam, że w tym roku hitem najlepszych klinik medycyny estetycznej będzie laser diodowy Sculpsure – idealny sposób na błyskawiczne, bezbolesne wyszczuplenie i wymodelowanie ciała. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o tej najnowocześniejszej metodzie zajrzyjcie na stronę zabiegu, gdzie dokładnie przedstawiamy metodę działania SCULPSURE.

Jeżeli chcecie zasięgnąć więcej opinii na temat cen i szczeg