Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
na czym polega depilacja brazylijska?

Depilacja brazylijska – jak wygląda? Jaki obszar obejmuje?

Gładkie ciało bez zbędnych włosków, szczególnie w okolicach intymnych, to marzenie wielu kobiet. Istnieje kilka rodzajów depilacji miejsc intymnych. Różnice polegają na wielkości obszaru, jaki obejmują. Brazylijskie bikini jest rodzajem głębokiej depilacji i obejmuje praktycznie cały obszar bikini. Co warto wiedzieć na temat depilacji brazylijskiej?

Co to jest depilacja brazylijska?

Depilacja brazylijska to zabieg usuwania owłosienia z okolic bikini. Polega na usunięciu większości włosków, znajdujących się w miejscach intymnych. Nazwa tego zabiegu wiąże się z jego początkami. Powstał on w latach osiemdziesiątych XX w. w Brazylii. Zabieg ten powstał z myślą o kobietach, które źle czują się z owłosieniem łonowym, chcą poprawić komfort życia seksualnego i zwiększyć higienę.

Jaki obszar obejmuje bikini brazylijskie?

Depilacja brazylijska, zwana także depilacją głębokie bikini, pozwala usunąć włosy nie tylko ze wzgórka łonowego i okolic pachwin, ale też z warg sromowych i przestrzeni międzypośladkowej. Czasem pozostawia się cienki pasek włosków na wzgórku łonowym i to odróżnia brazylijskie bikini od bikini hollywoodzkiego, gdzie nie pozostawia się ani jednego włoska.

Depilacja bikini dla wielu osób wydaje się zabiegiem na tyle intymnym i wstydliwym, że wolą zdecydować się na domowe zabiegi. Tymczasem profesjonalna laserowa depilacja brazylijska w naszej klinice wykonywana jest w komfortowych warunkach, z wyczuciem i dyskrecją. Warto skorzystać z tego zabiegu, zwłaszcza że po serii epilacji nie będziesz już musiała samodzielnie zajmować się usuwanie włosków z miejsc intymnych, co nierzadko wiąże się z ryzykiem podrażnień, skaleczeń, infekcji i wrastających włosków. Depilacja laserowa miejsc intymnych eliminuje problemy towarzyszące innym metodom usuwania owłosienia.

Depilacja laserowa bikini brazylijskie – na czym polega?

Lubisz spędzać czas na basenie i na plaży i chcesz przy tym prezentować się perfekcyjnie w skąpym bikini? Golenie czy depilacja woskiem to rozwiązania tymczasowe. Dzięki depilacji laserowej bikini możesz uzyskać trwałe rezultaty. Bikini brazylijskie daje pewność, że żaden włosek nie wymknie się spod bielizny. Depilacja laserowa to nie tylko skuteczny, ale też bezpieczny zabieg. Dzięki niemu unikniesz takich problemów, jak wrastanie włosków.

Działanie lasera do depilacji polega na wysyłaniu impulsów świetlnych do mieszków włosowych. Trwałemu uszkodzeniu ulega cebulka włosa, odpowiedzialna za jego wzrost, dlatego właśnie laserowa depilacja bikini uznawana jest za zabieg trwały. Dla uzyskania pełnych efektów trzeba jednak poddać się serii zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych. Laser działa tylko na włosy w fazie aktywnego wzrostu. Podczas jednej sesji można więc pozbyć się tylko części owłosienia. Potrzebne są co najmniej 3 zabiegi, a w większości przypadków rekomendujemy serię 6-8 epilacji. Depilację bikini należy powtarzać co około 6 tygodni.

Nie chcesz zdecydować się na depilację laserową bikini, bo obawiasz się bólu? Dzięki nowoczesnym laserom do depilacji, jak np. Again nieprzyjemne odczucia podczas procedury zostały zmniejszone do minimum. Wielu z naszych pacjentów ocenia zabieg jako praktycznie bezbolesny w porównaniu do depilacji woskiem czy pastą cukrową. Najnowsze lasery wyposażone zostały bowiem w skuteczne systemy chłodzenia. W dodatku depilacja brazylijska trwa zaledwie kilkanaście minut, co jeszcze bardziej zwiększa komfort tego zabiegu.

Jeśli rozważasz depilację laserową bikini, umów się na konsultację ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie i dowiedz się więcej.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki