Menu

Dlaczego wybraliśmy Zaffiro?

Zaffiro podbija rynek medycyny estetycznej. Uwielbiają go gwiazdy, między innymi aktorka Anita Sokołowska, która jest ambasadorką Zaffiro. Pokochają go również Pacjentki. W czym tkwi sekret Zaffiro? W skuteczności działania i bezinwazyjności. Zaffiro to lifting bez skalpela, bez dotkliwego bólu, bez okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennej aktywności, wyjść na spotkanie lub imprezę. To tak zwany zabieg bankietowy, czyli taki, po którym nie ma nieestetycznych podrażnień. W Klinice Miracki jesteśmy fanami takich, nowoczesnych metod zabiegowych.

Czym jest Zaffiro?

To termolifting, czyli lifting wykonywany z użyciem wysokiej temperatury. Promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali stopniowo rozgrzewa głębokie warstwy skóry. W taki sposób podrażnione włókna kolagenowe kurczą się do ich pierwotnej długości. Działanie ciepła jednocześnie stymuluję skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych. Jak to możliwe, że takie podgrzanie skóry nie boli? Dzięki specjalnej głowicy, która przed i po wyemitowaniu energii cieplnej, chłodzi skórę. Kosmetolog kontroluje parametry urządzenia i dopasowuje je do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Dodatkowo, przed rozpoczęciem termoliftingu, wykonuje się peeling wodny, który również schładza skórę. Waterpeeling Zaffiro oczyszcza skórę i przygotowuje ją do zabiegu z użyciem promieniowania podczerwonego.

Jak działa Zaffiro? Sami spróbowaliśmy!

Doktor Krzysztof Miracki wypróbował Zaffiro jako pierwszy Pacjent w Klinice Miracki. „Zawsze próbuję wszelkich nowości, które pojawiają się w Klinice. Chcę wypróbować każdy zabieg, by wiedzieć co dokładnie oferujemy naszym Pacjentom. Osobiście jestem zwolennikiem takich metod odmładzających: skutecznych, bezpiecznych, nieinwazyjnych i nie powodujących dotkliwego bólu. Polecam termolifting Zaffiro wszystkim osobom, którym zależy na bezinwazyjnym zliftingowaniu skóry twarzy i ciała.” – mówi dr Krzysztof Miracki, współzałożyciel Kliniki Miracki i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Efekt Zaffiro – co to znaczy?

Zabieg Zaffiro liftinguje (obkurcza skórę) twarzy, ramion, brzucha czy innej wybranej partii ciała. Skóra wygląda młodziej, jest bardziej napięta i rozświetlona. Procedura redukuje zmarszczki i zagęszcza skórę. A peeling wodny dodatkowo ją oczyszcza i odżywia – woda używana do peelingu, jest wzbogacona w składniki odżywcze. Zaffiro to doskonały wybór jako zabieg liftingujący i obkurczający skórę. Dodatkowo, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, ponieważ nie dochodzi do naruszenia czy przerwania skóry, jak w klasycznych zabiegach liftingujących. Pacjentka po zabiegu może spokojnie dalej planować dzień – Zaffiro nie pozostawia uporczywych skutków ubocznych.

Pacjentki, które odwiedzają Klinikę tego właśnie oczekują. Chcą korzystać z nowoczesnych metod zabiegowych, które trwają krótko, nie eliminują z codziennych aktywności i są bardzo skuteczne.” – mówi Olga Bienias, doświadczony kosmetolog z Kliniki Miracki.

Po zabiegu Zaffiro – kiedy zobaczę efekt?

Od razu! Pierwsze efekty są widoczne tuż po wykonaniu zabiegu. Jeśli jednak dasz swojej skórze czas, ona na pewno odwdzięczy się pięknym i spektakularnym rezultatem zabiegowym. Skóra potrzebuje około trzech miesięcy by przeprowadzić pełen proces naturalnej przebudowy. Jednorazowy zabieg jest polecany osobom w wieku 25-35 lat, jako profilaktyka antystarzeniowa i kuracja oczyszczająca skórę. Po 35 roku życia zaleca się wykonanie serii zabiegów, które można powtarzać co 30 dni. Ile zabiegów potrzeba by osiągnąć spektakularny efekt? To zależy od indywidualnych cech skóry Pacjenta, najczęściej jest to seria 4-6 zabiegów. W Klinice Miracki polecamy naszym Pacjentom całościowe terapie, które dają najlepsze rezultaty i pozwalają dłużej cieszyć się efektem zabiegów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o termoliftingu Zaffiro? Sprawdź szczegóły zabiegu i skontaktuj się z nami, jeśli masz dodatkowe pytania.

Termolifting Zaffiro

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej