Menu

Dni otwarte ginekologii estetycznej

Ginekologia estetyczna i regeneracyjna bez wątpienia jest kategorią zabiegów, która w ciągu ostatnich miesięcy wychodzi z cienia! Coraz popularniejsze stają się zabiegi rewitalizujące i odmładzające okolice intymne.

Pacjentki coraz śmielej i chętniej rozmawiają o możliwościach poprawy swojego życia i komfortu intymnego. I coraz częściej sięgają po zabiegi ginekologiczne. a tych medycyna estetyczna oferuje cale mnóstwo: począwszy od laserowych zabiegów: obkurczania pochwy, leczenia nietrzymania moczu czy wybielania okolic intymnych, poprzez wszelkiego rodzaju terapie rewitalizujące przy pomocy ostrzyknięć: mezoterapii, karboksyterapii, popularnego zabiegu o-shot, aż po robiący zawrotną karierę zabieg Plexr czy też zabiegi labio- i waginoplastyki.

Odpowiedzią na potrzeby naszych Pacjentek i coraz liczniejsze zapytania w sprawie ginekologii estetycznej są dni otwarte „Ginekologia estetyczna bez tabu”, na które zapraszamy wszystkie nasze Pacjentki między 15 a 20 maja.

Czekają na Was nasi wspaniali, doświadczeni lekarze ginekolodzy.

W ramach Dni Otwartych zapraszamy na darmowe konsultacje ginekologiczne. Zapisy przyjmujemy tradycyjnie pod numerem telefonu 605 905 608 lub drogą mailową: rejestracja@klinikamiracki.pl

Zobacz również

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

Zwycięstwo i specjalne wyróżnienie Kliniki Miracki w plebiscycie Gala Beauty Stars 2018!

02.01.2019

Klinika Miracki zwyciężyła plebiscycie Gala Beauty Stars 2018 w kategorii Najlepsza Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologii. Kolejnym wyróżnieniem była Nagroda Specjalna za promowanie najnowszych trendów i technologii w medycynie estetycznej.  Dyrektor generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki gościli na uroczystym wręczeniu nagród.

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej