Menu

Dni otwarte ginekologii estetycznej

Ginekologia estetyczna i regeneracyjna bez wątpienia jest kategorią zabiegów, która w ciągu ostatnich miesięcy wychodzi z cienia! Coraz popularniejsze stają się zabiegi rewitalizujące i odmładzające okolice intymne.

Pacjentki coraz śmielej i chętniej rozmawiają o możliwościach poprawy swojego życia i komfortu intymnego. I coraz częściej sięgają po zabiegi ginekologiczne. a tych medycyna estetyczna oferuje cale mnóstwo: począwszy od laserowych zabiegów: obkurczania pochwy, leczenia nietrzymania moczu czy wybielania okolic intymnych, poprzez wszelkiego rodzaju terapie rewitalizujące przy pomocy ostrzyknięć: mezoterapii, karboksyterapii, popularnego zabiegu o-shot, aż po robiący zawrotną karierę zabieg Plexr czy też zabiegi labio- i waginoplastyki.

Odpowiedzią na potrzeby naszych Pacjentek i coraz liczniejsze zapytania w sprawie ginekologii estetycznej są dni otwarte „Ginekologia estetyczna bez tabu”, na które zapraszamy wszystkie nasze Pacjentki między 15 a 20 maja.

Czekają na Was nasi wspaniali, doświadczeni lekarze ginekolodzy.

W ramach Dni Otwartych zapraszamy na darmowe konsultacje ginekologiczne. Zapisy przyjmujemy tradycyjnie pod numerem telefonu 605 905 608 lub drogą mailową: rejestracja@klinikamiracki.pl

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej