Ginekologia estetyczna i regeneracyjna bez wątpienia jest kategorią zabiegów, która w ciągu ostatnich miesięcy wychodzi z cienia! Coraz popularniejsze stają się zabiegi rewitalizujące i odmładzające okolice intymne. Pacjentki coraz śmielej i chętniej rozmawiają o możliwościach poprawy swojego życia i komfortu intymnego. I coraz cześciej sięgają po zabiegi ginekologiczne. a tych medycyna estetyczna oferuje cale mnóstwo: począwszy od laserowych zabiegów: obkurczania pochwy, leczenia nietrzymania moczu czy wybielania okolic intymnych, poprzez wszelkiego rodzaju terapie rewitalizujące przy pomocy ostrzyknięć: mezoterapii, karboksyterapii, popularnego zabiegu o-shot, aż po robiący zawrotną karierę zabieg Plexr czy też zabiegi labio- i waginoplastyki.
Odpowiedzią na potrzeby naszych Pacjentek i coraz liczniejsze zapytania w sprawie ginekologii estetycznej są dni otwarte „Ginekologia estetyczna bez tabu”, na które zapraszamy wszystkie nasze Pacjentki między 15 a 20 maja.

Czekają na Was nasi wspaniali, doświadczeni lekarze ginekolodzy.

W ramach Dni Otwartych zapraszamy na darmowe konsultacje ginekologiczne. Zapisy przyjmujemy tradycyjnie pod numerem telefonu 605 905 608 lub drogą mailową: rejestracja@klinikamiracki.pl

| | | |