Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Doktor Krzysztof Miracki dla portalu blogstar.pl. Kilka słów o korzeniach Kliniki Miracki

Początki Kliniki Miracki to marka BeautymeD. Jednak filozofia marki i nasze główne wartości od lat pozostają niezmienne.

YouTube video

Doktor Krzysztof Miracki: Klinika BeautymeD powstał z zamiłowania do perfekcji. Jest to gabinet medyczny, w którym staramy się zapewnić swoim Klientkom, Pacjentkom i Pacjentom serwis, usługi, usługi medyczne na jak najwyższym poziomie; a co za tym idzie, przy pomocy sprzętu, który jest najnowocześniejszym w danym momencie możliwym, dostępnym sprzętem.

BeautymeD oferuje swoim Pacjentom całą gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ale naszymi sztandarowymi zabiegami są zabiegi laserowe. Mamy praktycznie wszystkie możliwe lasery. Mamy lasery, które są w stanie poradzić sobie z każdym możliwym problemem z zakresu dolegliwości, czy z zakresu medycyny estetycznej.

Są to lasery: erbowo-yagowy, neodymowo-yagowy, laser aleksandrytowy, laser CO2. Także pełna gama laserów.

Jesień to okres, kiedy najczęściej sięgamy właśnie do tego parku maszynowego. Jesień sprzyja gojeniu się, sprzyja okresowi rekonwalescencji po zabiegach laserowych. Pacjentki na tyle są wyedukowane, że wiedzą, iż zabiegi laserowe nie powinny być wykonywane w okresie, gdy jest większa ekspozycja na słońce. Wiosna czy lato to okres, kiedy wykonujemy najwięcej zabiegów na ciało, poprawiających sylwetkę. Natomiast jesień i zima to okres, kiedy wykonujemy zabiegi laserowe.

Te zabiegi to zarówno zabiegi odmładzania, jak i zabiegi korygujące drobne zmarszczki, zabiegi korekcji poszerzonych naczynek krwionośnych, usuwania znamion, pełna gama zabiegów laserowych.

Wspomniałem o zabiegu zamykania naczynek – aby taki zabieg był skuteczny, musi być zastosowana odpowiednia energia, odpowiednia długość fali lasera. Najodpowiedniejszym laserem jest laser neodymowo-yagowy – ma odpowiednią długość fali światła.  Dzięki temu możemy zaoferować Pacjentom zamknięcie naczynka czy naczynek poszerzonych, tzw. pajączków, zarówno w obrębie twarzy (co jest najczęstszym problemem), ale również w obrębie kończyn dolnych.

Takie zabiegi są skuteczne w pełni już po jednej wizycie w naszym gabinecie. Najczęściej  tak się zdarza, że w czasie jednej wizyty jesteśmy w stanie zamknąć całkowicie naczynko i doprowadzić do jego zapadnięcia się, a w konsekwencji po pewnym czasie do wchłonięcia się. Czyli to naczynie, które zamykamy jest całkowicie likwidowane i znika.

Dzięki temu, że stosujemy chłodziarkę, co jest bardzo istotne, w trakcie zabiegu skóra czy obszar, na którym wykonywany jest zabieg, poddawana jest chłodzeniu. Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny. Jeśli chodzi o naczynka w obrębie skóry twarzy, najczęściej występują one w okolicy wokół nosa, ale również na policzkach. Częste umiejscowienie to, tak jak powiedziałem, skrzydełka nosa i zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn te naczynka mogą pojawiać się w wyniku innych schorzeń, takich jak np. nadciśnienie. Nie jest to warunek jedyny, z powodu którego powstają poszerzone naczynka – również zaburzenia ich funkcjonalności, zaburzenia w obrębie struktury ściany naczynka może doprowadzać do tego, iż takie naczynie jest nadmiernie poszerzone. W obrębie kończyn dolnych najczęściej występują te naczynka u kobiet i często jest to związane z niewłaściwą pielęgnacją, zarówno stóp, jak i kończyn dolnych, czy nadmiernym wykorzystywaniem obcasów w modnych butach.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki