Doktor Krzysztof Miracki, jeden z najbardziej uznanych lekarz medycyny estetycznej w Polsce i założyciel Kliniki Miracki kształci nowych lekarzy. Swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie korzystania z nowoczesnych metod laseroterapii przekazuje przyszłym kadrom w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej.
Profesjonalne i odpowiedzialne kształcenie nowych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce, to wciąż rzadkość. Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej, której program skierowany jest do absolwentów akademii medycznych pragnących specjalizować się w chirurgii i medycynie estetycznej jest głównym ośrodkiem edukacyjnym dla przyszłych specjalistów w tej dziedzinie.
Od ubiegłego roku akademickiego doktor Krzysztof Miracki dołączył do kadry wykładowców tej uczelni prowadząc zajęcia dotyczące najnowszych osiągnięć i praktycznego wykorzystania atutów współczesnej laseroterapii. Studenci uczęszczający na wykłady doktora mogą czerpać wiedzę nie tylko z rozległej znajomości teorii doktora Mirackiego, ale też wieloletniego emiprycznego doświadczenia w pracy z najnowocześniejszymi urządzeniami dedykowanymi laseroterapii.