Menu

Doktor Miracki kształci lekarzy

Doktor Krzysztof Miracki, jeden z najbardziej uznanych lekarz medycyny estetycznej w Polsce i założyciel Kliniki Miracki kształci nowych lekarzy. Swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie korzystania z nowoczesnych metod laseroterapii przekazuje przyszłym kadrom w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej.

Profesjonalne i odpowiedzialne kształcenie nowych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce, to wciąż rzadkość. Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej, której program skierowany jest do absolwentów akademii medycznych pragnących specjalizować się w chirurgii i medycynie estetycznej jest głównym ośrodkiem edukacyjnym dla przyszłych specjalistów w tej dziedzinie.

Od ubiegłego roku akademickiego doktor Krzysztof Miracki dołączył do kadry wykładowców tej uczelni prowadząc zajęcia dotyczące najnowszych osiągnięć i praktycznego wykorzystania atutów współczesnej laseroterapii. Studenci uczęszczający na wykłady doktora mogą czerpać wiedzę nie tylko z rozległej znajomości teorii doktora Mirackiego, ale też wieloletniego emiprycznego doświadczenia w pracy z najnowocześniejszymi urządzeniami dedykowanymi laseroterapii.

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej