Menu

Doktor Miracki kształci lekarzy

Doktor Krzysztof Miracki, jeden z najbardziej uznanych lekarz medycyny estetycznej w Polsce i założyciel Kliniki Miracki kształci nowych lekarzy. Swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie korzystania z nowoczesnych metod laseroterapii przekazuje przyszłym kadrom w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej.

Profesjonalne i odpowiedzialne kształcenie nowych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce, to wciąż rzadkość. Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej, której program skierowany jest do absolwentów akademii medycznych pragnących specjalizować się w chirurgii i medycynie estetycznej jest głównym ośrodkiem edukacyjnym dla przyszłych specjalistów w tej dziedzinie.

Od ubiegłego roku akademickiego doktor Krzysztof Miracki dołączył do kadry wykładowców tej uczelni prowadząc zajęcia dotyczące najnowszych osiągnięć i praktycznego wykorzystania atutów współczesnej laseroterapii. Studenci uczęszczający na wykłady doktora mogą czerpać wiedzę nie tylko z rozległej znajomości teorii doktora Mirackiego, ale też wieloletniego emiprycznego doświadczenia w pracy z najnowocześniejszymi urządzeniami dedykowanymi laseroterapii.

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej