Menu

Dwie technologie laserowe, najniższe ceny. Epilacja laserowa od 50 zł w Klinice Miracki

Sezon jesienno-zimowy to bez wątpienia najlepszy moment na zabiegi laserowe. A wśród nich również na zabiegi epilacji laserowej. Dlatego też w Klinice Miracki zabiegi epilacji laserowej w najniższych cenach w Warszawie są dostępne właśnie teraz!

Najlepsza oferta na epilację: zabiegi laserem diodowym VECTUS od 50 zł

Pakiet 4 zabiegów epilacji bikini – 660 zł! Tyko 165 zł za zabieg laserem Vectus

Zabiegi laserem aleksandrytowym MOTUS – rewelacyjne dla osób o jasnym owłosieniu – w pakietach 2 ZABIEGI GRATIS!

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi Pacjenta i wybierz zabieg perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej klinice możesz wybierać spośród dwóch różnych laserów – aleksandrytowego lasera Motus – całkowicie bezbolesnego i doskonałego do włosów blond, lub najnowocześniejszej technologii laseroterapii diodowej Vectus!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szczegółach zabiegów oraz najkorzystniejszych promocjach, skontaktuj się z naszym zespołem doradców i zapisz się na zabieg w promocyjnej cenie: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608, 221 030 030.

 

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej