Menu

Dwie technologie laserowe, najniższe ceny. Epilacja laserowa od 50 zł w Klinice Miracki

Sezon jesienno-zimowy to bez wątpienia najlepszy moment na zabiegi laserowe. A wśród nich również na zabiegi epilacji laserowej. Dlatego też w Klinice Miracki zabiegi epilacji laserowej w najniższych cenach w Warszawie są dostępne właśnie teraz!

Najlepsza oferta na epilację: zabiegi laserem diodowym VECTUS od 50 zł

Pakiet 4 zabiegów epilacji bikini – 660 zł! Tyko 165 zł za zabieg laserem Vectus

Zabiegi laserem aleksandrytowym MOTUS – rewelacyjne dla osób o jasnym owłosieniu – w pakietach 2 ZABIEGI GRATIS!

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi Pacjenta i wybierz zabieg perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej klinice możesz wybierać spośród dwóch różnych laserów – aleksandrytowego lasera Motus – całkowicie bezbolesnego i doskonałego do włosów blond, lub najnowocześniejszej technologii laseroterapii diodowej Vectus!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szczegółach zabiegów oraz najkorzystniejszych promocjach, skontaktuj się z naszym zespołem doradców i zapisz się na zabieg w promocyjnej cenie: rejestracja@klinikamiracki.pl lub 605 905 608, 221 030 030.

 

Zobacz również

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki na konferencji prasowej #wbezpiecznychrekach!

29.11.2018

Dyrektor Generalna Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki zostali zaproszeni przez markę Neuvia na konferencję prasową #wbezpiecznychrekach. Spotkanie zostało zorganizowane w związku z kampanią o tej samej nazwie, której celem jest promowanie bezpiecznego korzystania z zabiegów iniekcyjnych.

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej