Menu

Dzień Kobiet w kolorze Neauvia

Kochane, Dzień Kobiet w Klinice Miracki trwa zawsze i przez cały rok. Jednak dziś, chcielibyśmy złożyć Wam specjalne życzenia w imieniu całego naszego Zespołu!


A ponieważ jesteśmy przekonani, że czekacie na świąteczne promocje – niniejszym ogłaszamy, że od dziś w Klinice Miracki króluje specjalna oferta na zabiegi i kosmeceutyki Neauvia!

Wszystkie kosmeceutyki Neauvia możecie od dziś kupić ze specjalnym 20% rabatem!
A wszystkie przeznaczone dla kobiet zabiegi z użyciem Neauvia od dziś w specjalnych cenach:
NEAUVIA RHEOLOGY – 700 zł
NEAUVIA INTENSE – 800 zł
NEAUVIA STIMULATE – 900 zł
oraz NOWOŚĆ! NEAUVIA FLUX – 1000 zł

Sprawdźcie koniecznie naszą specjalną ofertę i zróbcie sobie najpiękniejszy prezent!

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej