AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Laser neodymowo-yagowy

Laser neodymowo-yagowy to nowoczesny laser opierający się na innowacyjnej technologii. Specjalnie zaprojektowane urządzenie pozwala na profesjonalne wykonanie wielu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, np. zamykania naczynek.

Laser neodymowo-yagowy – działanie

Laser neodymowo-yagowy emituje fale o długości 1064 nanometrów, które docierają w głąb skóry, aż do hemoglobiny. Dzięki temu możliwe jest przegrzanie komórek oraz wywołanie koagulacji, czyli „ścięcia się” krwi, umożliwiające m.in. obkurczenie i zamknięcie naczynek. O skuteczności lasera neodymowo-yagowego świadczą opinie wielu zadowolonych klientów.

Laser neodymowo-yagowy – wskazania

Laser ND Yag pozwala na poprawę kondycji skóry. Laseroterapia z jego użyciem umożliwia zamykanie nieestetycznych naczynek (na twarzy i nogach) i usuwanie niedoskonałości skórnych (np. trądziku różowatego i rumienia) oraz oznak starzenia skóry takich, jak utrata jędrności i wiotkość tkanki, czy powstałe na niej zmarszczki i bruzdy. Zabieg z wykorzystaniem lasera neodymowo-yagowego pozwala też na przeprowadzenie terapii grzybicy stóp, a także lifting i odmłodzenie skóry. W przypadku procedur z wykorzystaniem lasera neodymowo-yagowego, cena zależeć będzie od umiejscowienia i wielkości obszaru zabiegowego, a także od wybranej kliniki, czy gabinetu.

Laser neodymowo-yagowy – przeciwwskazania

Wykonanie laseroterapii odradza się w przypadku świeżej opalenizny oraz uszkodzenia naskórka. Zabiegu z wykorzystaniem lasera neodymowo-yagowego nie przeprowadza się też w sytuacji występowania zaburzeń krzepnięcia krwi lub stosowania leków obniżających jej krzepliwość. Nie zaleca się również wykonywania zabiegu laseroterapii u osób chorych na cukrzycę, epilepsję lub u których zdiagnozowano chorobę nowotworową. Procedurze laserem neodymowo-yagowym nie powinny się poddawać także kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Polecane zabiegi z użyciem lasera neodymowo-yagowego:

Laserowe odmładzanie twarzy – iPixel
Usuwanie blizn iPixel
Odmładzanie laserowe Clear Lift
Laserowe usuwanie rozstępów iPixel
Laserowe zamykanie naczynek – Cutera
Laserowe zamykanie naczynek Cutera Excel Plus
Laserowe odmładzanie i usuwanie przebarwień Cutera Excel V+ Genesis V

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki