AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Obwisły brzuch

Obwisły brzuch to rodzaj defektu estetycznego, którego przejawem jest wiotka skóra. Nieestetyczny wygląd tej części ciała może przyczynić się do powstawania kompleksów i zahamowań w kontaktach społecznych. Tego rodzaju niedoskonałość urody może utrudniać również swobodę w relacjach intymnych, warto zatem podjąć efektywną terapię. Korzystnym rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie plastyki brzucha, będącej operacją chirurgiczną. Pozytywne rezultaty leczenia są również możliwe, dzięki zastosowaniu wielu innych metod, jakimi dysponuje współczesna medycyna estetyczna.

Obwisły brzuch – przyczyny

Jedną z głównych przyczyn powstawania obwisłego brzucha jest utrata wagi, po intensywnym odchudzaniu się lub powstała wskutek garbienia się. Ponadto, tego rodzaju niedoskonałości mogą pojawić się również u kobiet po ciąży. Niestety często same ćwiczenia, zbilansowana dieta, a nawet stosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych, nie pomaga rozwiązać tego problemu. W takich sytuacjach, warto podjąć skuteczne leczenie, które pozwala uporać się z likwidacją defektu, wpływającego znacząco na prezencję całej sylwetki.

Obwisły brzuch – sposoby leczenia

Przywrócenie równowagi skórze brzucha wymaga czasu i doboru odpowiednich metod leczenia. Wskazane jest wykonanie serii zabiegów ujędrniania brzucha, takich jak chociażby masaże czy terapia ultradźwiękami. W przypadku nieestetycznego brzucha po ciąży można też sięgnąć po nici liftingujące. Kuracja wobec obwisłej skóry na brzuchu może również opierać się na wykorzystaniu karboksyterapii, lipolizy iniekcyjnej oraz lipotransferu. Są to skuteczne zabiegi, mające na celu ujędrnienie brzucha. Ponadto, rewelacyjne efekty uzyskać można poprzez plastykę brzucha.

Obwisły brzuch – abdominoplastyka

Spektakularne efekty leczenia obwisłej skóry na brzuchu są możliwe, dzięki zastosowaniu plastyki brzucha, czyli abdominoplastyki. To fenomenalne rozwiązanie w przypadku osób, które zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i niekorzystnie wyglądających fałdów. Operacja ta sprawdza się między innymi w przypadku pozostałego brzucha po ciąży. Zabieg polega na wykonaniu dwóch nacięć – wokół pępka oraz w okolicy nadłonowej. W ten sposób zbędna tkanka tłuszczowa wraz ze skórą zostaje usunięta, a wygląd sylwetki znacząco się poprawia.

Przykładowe efekty:

Polecane zabiegi w leczeniu obwisłego brzucha to:

Lipoliza ultradźwiękowa

Liposukcja laserowa – LipoLife 3G 

Lipotransfer

Lipoliza iniekcyjna

Karboksyterapia

Vela Shape III

HIFU Sono Queen 

HIFU Utims

HIFU Ultraformer III 

Endermologia LPG Alliance

Sculpsure

Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki