NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Operacja plastyczna

Operacje plastyczne to coraz popularniejsze zabiegi medycyny estetycznej, które dzięki nowoczesnym metodom zmieniły swoje oblicze. Pacjenci już nie muszą zmieniać swojego wyglądu tylko za pomocą chirurgicznego skalpela, lecz mogą wybrać dużo mniej inwazyjne metody. Dzięki nowoczesnym technologiach Pacjenci szybciej przechodzą okres rekonwalescencji i nie muszą obawiać się efektów ubocznych.

Najpopularniejsze operacje plastyczne

Operacje plastyczne mogą być spełnieniem marzeń wielu osób. Gabinety medycyny estetycznej dużo częściej odwiedzają kobiety, co nie znaczy, że nie są one otwarte dla mężczyzn. Bogata oferta zabiegów jest kierowana do obu płci. Niedoskonałości ciała często uniemożliwiają komfortowe funkcjonowanie każdego dnia, obniżają poczucie własnej wartości, a nawet ograniczają kontakty międzyludzkie. Przy kwalifikacji do operacji plastycznej bardzo ważna jest także rozmowa z psychologiem. Pacjenci, którzy decydują się na zabiegi, najczęściej wybierają: powiększenie biustu, korektę uszu, zmianę kształtu uszu, wygładzenie zmarszczek i wymodelowanie sylwetki. Tradycyjny skalpel został zastąpiony przez wielofunkcyjny laser.

Efekty uboczne operacji plastycznych

Operacja plastyczna wciąż pozostaje poważną ingerencję w ludzkie ciało, dlatego nie należy całkowicie wykluczać efektów ubocznych. Po zabiegu należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarza, ponieważ do największej ilość skutków ubocznych dochodzi w domu przez zaniedbania lub chęć szybszego powrotu do zdrowia. Należy także pamiętać, że nowy wygląd nie jest dany raz na zawsze i warto podtrzymywać efekty zabiegu zdrowym odżywianiem, pielęgnacją skóry oraz aktywnością fizyczną.

Polecane zabiegi plastyczne:

Chirurgia plastyczna – plastyka uszu

Chirurgia plastyczna – korekcja nosa

Chirurgia plastyczna – plastyka powiek górnych i dolnych

Chirurgia plastyczna – powiększanie piersi 

Chirurgia plastyczna – podniesienie piersi

Chirurgia plastyczna – zmniejszanie piersi

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki