NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Termolifting

Termolifting to zabieg wykorzystujący działanie światła podczerwonego, które stopniowo rozgrzewa skórę. To sprawia, że skóra jest stymulowana do produkcji nowych włókien kolagenowych, które odpowiadają za gładką skórę. Termolifting to zabieg, który wygładza zmarszczki oraz niweluje niedoskonałości sylwetki. Jest bezpieczny oraz bezbolesny. Zalicza się go do tzw. zabiegów bankietowych, ponieważ jest krótki oraz po wyjściu z kliniki można od razu wrócić do swoich zajęć.

Dla kogo jest zabieg termoliftingu?

Na zabieg termoliftingu mogą zapisać się osoby, które mają zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie, mają opadające policzki oraz bruzdy nosowo-wargowe, ich skóra w okolicach brzucha, ud, pośladków i ramion straciła swoją dawną jędrność. Zabieg nie wymaga od Pacjentów specjalnego przygotowania, muszą tylko odbyć obowiązkową konsultację ze specjalistą, na której zostanie omówiony przebieg zabiegu. Po termoliftingu może wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry, które szybko znika. Zabieg jest szczególnie dedykowany osobom między 25. a 35. rokiem życia, gdy na ich skórze pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Termolifting nie tylko odmładza skórę, lecz także nadaje jej świeży oraz promienny wygląd.

Termolifting – przeciwwskazania

Z zabiegiem termoliftingu muszą wstrzymać się kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Osoby, które chorują na nowotwory lub mają na swojej skórze trądzik, aktywne rany lub infekcje, nie zostaną przez lekarza zakwalifikowane do zabiegu.

Polecane zabiegi termoliftingu:

Zaffiro

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki