AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Wągry między piersiami

Wągry między piersiami – informacje ogólne

Wągry między piersiami  powstają na skutek zbyt dużej ilości sebum wydzielanego przez naszą skórę. Ten łój skórny w połączeniu ze zrogowaciałym naskórkiem, bakteriami oraz powietrzem tworzy niechciane przez nas i nieestetyczne czarne kropki. Niestety ilości wydzielanego sebum przez nasz organizm nie możemy zmienić, ponieważ jest to uwarunkowane genetycznie. Warto również wiedzieć, że czynnikiem sprzyjającym w powstawaniu zaskórników mogą być często kosmetyki, które potrafią dostać się do porów i je zatkać. Czego nieestetyczny efekty jest widoczny na skórze między naszymi piersiami.

Wągry między piersiami – zapobieganie

Zapobieganie wągrom wiąże się przede wszystkim z unikaniem podrażniających i wysuszających naszą skórę kosmetykach np. mydłach. Mogą one powodować łuszczenie się skóry, a w konsekwencji zapchanie porów przez martwe komórki naskórka. Dodatkowo należy pamiętać, aby nie używać kremów nawilżających, jeśli nie jest to konieczne dla naszej skóry.

Wągry między piersiami – zabiegi

Aby pozbyć się zatkanych porów możemy korzystać z domowych zabiegów robiąc choćby codzienny tonik aspirynowy, który złuszczy nasza skórę – by go wykonać niezbędna będzie woda oraz aspiryna. Skutecznym sposobem na walkę z wągrami jest także peeling z ryżu i mleka – ryż należy wsypać do mleka i zostawić na kilka godzin, by później zblendować. Tak powstał peeling należy nakładać delikatnymi ruchami na twarz, a następnie przemyć twarz ciepłą wodą. Warto również zastanowić się nad zakupem specjalnego urządzenia do oczyszczania porów, które stosunkowo niedawno pojawiło się na rynku.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki