Peeling chemiczny Ferulac Peel

Ferulac Peel to peeling nowej generacji, opartej o nanotechnologię, która pozwala na znacznie głębszą niż dotychczas penetrację składników aktywnych, które, przenoszone przez wysokiej jakości liposomy, z łatwością pokonują barierę naskórkową i działają głęboko w skórze.

Ferulac Peel to nowoczesna, nieinwazyjna metoda walki z problemami skórnymi: łojotokiem, wiotkością, nadmiernym wysuszeniem czy przebarwieniami skóry, która zapewnia szybkie i spektakularne efekty bez konieczności uczestniczenia w długiej i bolesnej terapii. Ferulac Peel, dzięki właściwościom zawartego w nim kwasu ferulowego, działa niejako na kilku poziomach: odmładza i rozjaśnia skórę, chroni ją przed negatywnymi skutkami promieniowania UVA/UVB oraz działa przeciwzapalnie.

Peeling przynosi natychmiastowe i widoczne efekty w postaci wyraźnego rozjaśnienia i poprawy kolorytu skóry. Po zabiegu cera Pacjenta staje się świetlista, jędrna, a większość problemów (przebarwienia, zmarszczki, blizny potrądzikowe) znika bez śladu lub ulega znaczącej redukcji.

Ferulac Peel - cena

Ferulac Peel – peeling chemiczny o działaniu antiaging

Rodzaj zabiegu1 zabieg twarzPakiet 2 zabiegiPakiet 3 zabiegi
Ferulac Peel – kwas ferulowy (działanie anti-aging)300 zł550 zł  600 zł750 zł  900 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odmładzanie
 • Twarz,
 • Szyja,
 • Dekolt.

Mocne strony zabiegu

 • Krótki, nieinwazyjny, jednorazowy zabieg.
 • Zabieg przynosi natychmiastowe i widoczne efekty.
 • Zabieg jest całkowicie bezbolesny.
 • Jedynym skutkiem ubocznym jest delikatne złuszczanie się skóry.
 • Niewielka liczba przeciwwskazań do zabiegu.
 • Nie wyłącza na długo z normalnego funkcjonowania.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg przeprowadza wykwalifikowany kosmetolog, po wcześniejszej konsultacji Pacjenta.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie niesie ze sobą uczucia dyskomfortu.

Ile trwa rekonwalescencja?

Po zabiegu przez kilka dni występuje złuszczanie naskórka, nie jest ono jednak zbyt intensywne, nie towarzyszy mu też pieczenie czy świąd, dlatego Pacjent może prowadzić normalny tryb życia zaraz po zabiegu.

Zasada Działania

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem, czyli nałożeniem peelingu Ferulac Peel, skóra Pacjenta zostaje dokładnie i głęboko odtłuszczona.

Nałożenie preparatu

Jako pierwsza nałożona zostaje warstwa Ferulac Classic, którą lekarz głęboko wmasowuje, aż do pojawienia się białej maski. Kolejna warstwa to Ferulac Plus, a ostatnia, Ferulac Nano Additive, która zawiera dodatkowe substancje czynne, takie jak retinol czy nikotynamid zwiększający korzystne działanie na skórę.

Działanie

Z nałożoną maską Pacjent udaje się domu, gdzie zmywa ją po upływie ustalonego czasu (8-10 godzin), zależnego od indywidualnych uwarunkowań skóry i charakterystyki problemu.

Złuszczanie naskórka

Po 3-4 dniach od zabiegu następuje złuszczanie, które prowadzi do całkowitej odnowy skóry. Złuszczaniu nie towarzyszy ani pieczenie, ani świąd.

Efekty zabiegu

Efekty zabiegu Ferulac Peel są zaliczane do efektów trwałych, co oznacza, że zabieg wykonywany jest jednorazowo, odświeża i regeneruje skórę już za pierwszym razem. Zabieg można powtarzać w odstępie 30 dni, by wzmocnić efekt.

Wskazania

 • Sucha, pozbawiona jędrności i elastyczności skóra.
 • Zmarszczki.
 • Trądzik.
 • Blizny potrądzikowe.
 • Tzw. "skóra palacza".
 • Zmęczona, poszarzała cera.

Przeciwwskazania

 • Zabieg nie jest wykonywany u osób, których skóra jest podrażniona, a także u osób przyjmujących tretinoiny lub inne leki na bazie witaminy A.

Przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna

Podczas konsultacji zostaje omówiony problem Pacjenta, jego oczekiwania, a także przebieg zabiegu oraz prognozowane efekty.

Pierwszy zabieg

Ferulac Peel to zabieg jednorazowy, po którym od razu widoczne są efekty.

Konsultacja kończąca

Konsultacja kończąca pomoże ocenić rezultaty zabiegu, a także dowiedzieć się, jak należy postępować dalej z problematyczną cerą.

Przed i po

Jak się przygotować?

Przed wykonaniem zabiegu Ferulac Peel Pacjent powinien zadbać o odpowiednie przygotowanie skóry. Kilkanaście dni przez zabiegiem nie należy opalać się ani stosować samoopalaczy. Warto unikać depilacji, woskowania, dermabrazji i zabiegów z retinoidami.

Częste pytania

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu?

Przez pierwsze dni po zabiegu należy stosować krem nawilżający i regeneracyjny. Należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym i unikać nadmiernego ciepła.

Czy zabieg może być stosowany latem?

Można, pod warunkiem ścisłego przestrzegania zaleceń pozabiegowych.

Z jaką częstotliwością można powtarzać zabieg?

Regułą jest odczekanie około 30 dni od zabiegu Ferulac Peeling. Wszystko zależy od kondycji skóry, problemu oraz rezultatu, jaki chce się otrzymać.

Komentarz eksperta

Ferulac Peel to bardzo szybka, prosta i bezpieczna terapia stosowana w przypadku pacjentów z problemami skórnymi. Jego działanie odmładzające, rozjaśniające i przeciwzapalne pozwala uporać się z trądzikiem, zmarszczkami i przebarwieniami. Co ważne, pacjenci spędzają w gabinecie tylko niecałą godzinę, a potem udają się z nałożoną maseczką do domu, gdzie mogą już tylko czekać na efekty. Niewielka ilość przeciwwskazań do zabiegu, a także bardzo krótki czas powrotu do codziennych zajęć sprawiają, że terapia Ferulac Peel cieszy się dużym uznaniem pacjentów. Innowacyjny peeling zatrzymuje procesy fotostarzenia skóry, przywracając jej blask, jędrność, młody wygląd. Ferulac Peel to odpowiedź na potrzeby pacjentów w różnym wieku i z różnymi skórnymi defektami. To proste wyjście dla osób, które nie chcą poddawać się bardziej inwazyjnym zabiegom czy długim i bardziej bolesnym terapiom.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki