Menu

Ginekologia estetyczna – teraz codziennie w Klinice Miracki

Rok 2017 zaczynamy w klinice ogromnym wzmocnieniem zespołu ginekologii estetycznej. Od lutego z zabiegów ginekologii estetycznej możecie korzystać Panie każdego dnia tygodnia.

Od poniedziałku do soboty możecie Panie zapisać się do naszego specjalisty, który dyżuruje w Klinice Miracki, służąc najnowocześniejszymi metodami na rozwiązanie Waszych problemów lub poprawienie jakości życia intymnego. Do Waszych usług pozostaje:

Dr Edyta Baj-Chojecka

W obszarze ginekologii estetycznej świadczymy pełen zakres usług – od laseroterapii, poprzez terapię Plexr, aż po wypełniacze czy plastykę intymną. Niebawem na naszych stronach przedstawimy szczegóły wszystkich zabiegów, Tymczasem zachęcamy do rozmowy o optymalnej dla Pań terapii z naszym zespołem recepcyjnym: rejestracja@klinikamiracki.pl lub pod numerem telefonu 605 905 608.

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej