Odbierz rabat 50 zł na zabieg mezoterapii i na konsultację o wartości 200 zł! Sprawdź
Opublikowano

Ile kosztuje laserowe wybielanie okolic intymnych?

Wybielanie okolic intymnych metodą laserową to najnowszy trend ostatnich lat, któremu poddają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku. Tego typu terapia pozwala odzyskać pewność w kontaktach intymnych, dodaje odwagi podczas zbliżeń, poprawia samoakceptację. Biorąc pod uwagę korzyści, które może przynieść, jego koszt jest niewielki. Warto bowiem wspomnieć, że efektem laserowego wybielania miejsc intymnych i odbytu często jest także odmłodzenie i ujędrnienie skóry w obszarze zabiegowym.

Spis treści:

Na czym polega laserowe wybielanie okolic intymnych i odbytu?

Przeciwwskazania do wybielania miejsc intymnych laserem

Laserowe wybielanie okolic intymnych i odbytu – ceny zabiegów

Wybielanie miejsc intymnych w domu – ile kosztuje i czy jest skuteczne?

Na czym polega laserowe wybielanie okolic intymnych i odbytu?

Laserowe wybielanie miejsc intymnych wymaga wcześniejszej konsultacji ze specjalistą ginekologii estetycznej, który w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu i poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów. 

Przed przystąpieniem do zabiegu należy starannie wydepilować problematyczny (ciemniejszy) obszar skóry. Sama procedura rozjaśniania nie jest bolesna i trwa maksymalnie kilkanaście minut. Przez kolejnych kilka dni od zabiegu należy jedynie powstrzymać się od współżycia seksualnego. Skóra poddana zabiegowi może być lekko zaczerwieniona i podrażniona, dlatego należy smarować ją kremem nawilżającym. 

Przeciwwskazania do wybielania miejsc intymnych laserem

Laseroterapii nie mogą poddać się osoby, które mają aktywne infekcje grzybicze i bakteryjne, uszkodzenia w obszarze zabiegowym, kobiety w ciąży i w czasie menstruacji. Dokładną listę przeciwwskazań przedstawia pacjentowi lekarz podczas pierwszego spotkania.

Laserowe wybielanie okolic intymnych i odbytu – cena zabiegów

Czy wybielanie okolic intymnych oraz odbytu jest drogim zabiegiem? W porównaniu do innych procedur z zakresu ginekologii estetycznej  i biorąc pod uwagę korzyści, jakie oferują (rozjaśnienie skóry i rewitalizacja) – nie. Oba zabiegi kosztują w naszej klinice 1400 złotych (każdy). 

Chcesz odzyskać komfort psychiczny, czuć się pewnie i atrakcyjnie podczas zbliżeń seksualnych? Umów się już dziś na wstępną konsultację z jednym z wykwalifikowanych specjalistów naszej Kliniki Miracki i dowiedz się jeszcze więcej na temat laserowego wybielania okolic intymnych i odbytu. 

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki