Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Ines Kulejewska

Kosmetolog, Katowice

Ukończyła Śląską Wyższą Szkole Medyczną w Katowicach na poziomie licencjackim oraz obroniła tytuł magistra. Odbyła również wiele kursów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, ale także dietetyki. Aktualnie jest studentką Wyższej Szkoły Technicznej  w Zabrzu na kierunku Pielęgniarstwo. W swojej pracy stawia przede wszystkim  na rozwój. Uważa, że nieustanne kształcenie , zdobywanie wiedzy stanowi  nieodłączną cześć tej dziedziny. Ważne jest dla niej zadowolenie Pacjentów. Uwielbia  prace z ludźmi , która przekłada się na pozytywne nastawienie i pełną satysfakcję z wykonywanej pracy. 

Klinikę Miracki wybrała ze względu na duże możliwości rozwoju, profesjonalizm, możliwość pracy na najlepszych sprzętach na świecie, poszerzanie wiedzy i cenne doświadczenie. Ceni sobie prace z najlepszymi specjalistami w całej Polsce. Ines uważa, że jak się jak się uczyć to od najlepszych, a podstawą rozwoju jest właśnie praca z lepszymi od siebie. Niezwykle ważne jest dla niej przede wszystkim indywidualne podejście w kontakcie z Pacjentem. Skupia się w całości na Pacjencie, aby wsłuchać się w jego potrzeby i dobrać terapie, tak aby przyniosła jak najlepsze efekty przy jednoczesnym zadowoleniu. Uważa, że Pacjent powinien czuć się zaopiekowany, by wiedział, ze jest w najlepszych rękach i może jej zaufać. Samo budowanie relacji z Pacjentem i jednoczesna pomoc, pomaga jej  spełniać się nie jej tylko w roli kosmetologa, ale także w roli człowieka. 

Czas wolny stara się spędzać z rodziną, w tym z ukochana siostrą i  przyjaciółmi. Ważne jest dla niej, by oddzielać prace od rodziny, więc w czasie wolnym spędza czas z najbliższymi. Mimo, iż lubi pracować, to uważa że balans w życiu jest ważny, aby mogła być bardziej efektywna w swojej pracy. Lubi także podróżować, oglądać filmy i seriale. Jej największą pasją jest jej praca.

Nienawidzi bezczynności, jest pracowita, ale także ambitna, pomocna i dobrze zorganizowana. Nie da się ukryć, że wszędzie jej pełno. Zaraża innych swoim pozytywnym nastawieniem do życia i poczuciem humoru. 

 

 

 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki