Menu

Innowacyjne nici liftingujące – Happy Lift w Klinice Miracki

Nici Happy Lift to nowy sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, nici Happy Lift nie wymagają zabiegów z użyciem skalpelem i gwarantują natychmiastowy efekt. Pacjent przychodzi do kliniki rano i opuszcza ją tego samego dnia – ale już 10 lat młodszy!

Z czego wykonane są nici?

Nici chirurgiczne Happy Lift™ są całkowicie wchłaniane; wykonane z polikaprolaktonu mają doskonałą tolerancję biologiczną. Wchłaniają się w okresie 8-12 miesięcy, w wyniku powolnego hydrolizowania poprzez autologiczne komórki. Proces degradacji wytwarza molekuły o małej masie cząsteczkowej, która stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Dzięki temu zwiększa się nawilżenie i elastyczność skóry, a efekt liftingu utrzymuje się do kilku lat.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa zaledwie 15 do 40 minut. Nici wprowadzane są w tkankę podskórną -z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego- za pomocą bezinwazyjnego i niemal bezbolesnego zabiegu. Nie wymaga on nacięć, więc nie pozostawia blizn, ale efekty są porównywalne z tymi po liftingu chirurgicznym.

Wypełnianie i redukcja zmarszczek wokół oczu nici liftingujące klinika miracki warszawa medycyna estetyczna ceny opinie eksperci działanie super efekt

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

02.01.2019

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki!

Czytaj dalej