Nici Happy Lift to nowy sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, nici Happy Lift nie wymagają zabiegów z użyciem skalpelem i gwarantują natychmiastowy efekt. Pacjent przychodzi do kliniki rano i opuszcza ją tego samego dnia – ale już 10 lat młodszy!
Z czego wykonane są nici?

Nici chirurgiczne Happy Lift™ są całkowicie wchłaniane; wykonane z polikaprolaktonu mają doskonałą tolerancję biologiczną. Wchłaniają się w okresie 8-12 miesięcy, w wyniku powolnego hydrolizowania poprzez autologiczne komórki. Proces degradacji wytwarza molekuły o małej masie cząsteczkowej, która stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Dzięki temu zwiększa się nawilżenie i elastyczność skóry, a efekt liftingu utrzymuje się do kilku lat.
Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa zaledwie 15 do 40 minut. Nici wprowadzane są w tkankę podskórną -z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego- za pomocą bezinwazyjnego i niemal bezbolesnego zabiegu. Nie wymaga on nacięć, więc nie pozostawia blizn, ale efekty są porównywalne z tymi po liftingu chirurgicznym.

Powiekszanie-ust-zabieg-i-opis