Menu

Jak skutecznie schudnąć w jeden dzień? Pomoże Ci w tym medycyna estetyczna!

Lekarze, dietetycy i trenerzy personalni przekonują, że najlepszą drogą do osiągnięcia wymarzonej sylwetki jest odpowiednio zbilansowana dieta oraz regularne ćwiczenia fizyczne. Istotnie, dieta i aktywność fizyczna to podstawa, jeśli chcemy zrzucić dużą ilość kilogramów i utrzymać ten efekt na dłużej. Czasami jednak mamy do czynienia z wyjątkowo opornymi na odchudzanie częściami ciała, jak również sytuacjami, które utrudniają proces redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Dzięki rozwojowi różnych technik z zakresu medycyny estetycznej pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc jest jednak obecnie dużo łatwiejszym zadaniem. Co więcej, przy pomocy techniki SculpSure, na efekty można już liczyć po jednorazowym 25 minutowym zabiegu!

Dlaczego nie mogą schudnąć?

Problemy z redukcją tkanki tłuszczowej bardzo często wynikają z naszych błędów żywieniowych – pomimo ustalonego przez dietetyka, lekarza lub trenera planu żywienia, decydujemy się na pewne odstępstwa od diety, co nie pozwala nam osiągnąć ustalonego celu. Czasem też sama dieta czy ćwiczenia fizyczne nie są odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb naszego organizmu, np. zapotrzebowania kalorycznego czy doskwierających dolegliwości. Oczywiście, podstawa leczenia nadwagi jest odpowiednia dieta i ruch, a czasami środki farmakologiczne, jednak proces redukcji tkanki tłuszczowej mogą dodatkowo przyspieszyć wybrane zabiegi odchudzające z zakresu medycyny estetycznej.

Szybkie konturowanie sylwetki – redukcja tkanki tłuszczowej w 25 minut!

Jeżeli nie widzimy efektów prowadzonej od dłuższego czasu diety lub wykonywanych ćwiczeń fizycznych, a dodatkowo zależy nam na szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej, dobrym rozwiązaniem może okazać się zabieg modelujący sylwetkę SculpSure znajdujący się w ofercie naszej kliniki. SculpSure można nazwać prawdziwą gwiazdą wśród laserowych zabiegów modelujących. Pozwala osiągnąć skuteczne rezultaty przy błyskawicznie krótkim czasie trwania całej procedury ! Wystarczy zaledwie 25 minutowy zabieg, aby skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc, np. ramion, brzucha, bioder, ud czy kolan. Warto zaznaczyć, że ten krótki zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny dla Pacjenta. Efekty zabiegu SculpSure są szybko widoczne, a dyskomfort pozabiegowy nie ogranicza nas w żaden sposób w wykonywaniu codziennych obowiązków. Poza wymodelowaną i wyszczuploną sylwetką dosłownie w kilkadziesiąt minut, możemy też spodziewać się efektu naturalnie jędrnej i sprężystej skóry. Rezultat dodatkowo mogą wzmocnić inne zabiegi modelujące, którymi dysponują nasi specjaliści, np. masaż próżniowy – endermologia LPG Alliance, Accent, VellaShape, liposukcja ultradźwiękowa lub laserowa.

Więcej informacji na temat zabiegu SculpSure znajdą Państwo na stronie:

SculpSure

Zobacz również

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej